Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Licencja maszynisty
Niestety to duze ryzyko oplacic kurs i miec nadzieje ze "moze to przejdzie" :/
Odpowiedz

Ciemnię przejdziesz w soczewkach, a jak zrobisz badanie u okulisty?
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

U okulisty jezeli tylko wystarczy przeczytac literki z tablicy to by przeszlo, gorzej jak by byly jeszcze jakies badania, albo mial jakies sprzety. W ciemni bym zalozyl soczewki. Zdalem sobie sprawe z jeszcze jednego... ze od tego calego "planu" mialbym cisnienie za wysokie a to tez badaja.
Odpowiedz

Mam takie pytanie jak to wygląda z badaniami krwi, jeśli coś jest niewiele ponad normę to lekarz może nie dać zdolności?chodzi o to czy sztywno trzymają się norm
Odpowiedz

Najważniejszy jest cukier, jezeli to będzie w normie powinno być ok
Odpowiedz

A to powinno być ok, nieznacznie podwyższony mam cholesterol, Ale to jak pamiętam przy normie chyba 120 miałem 125 jeśli nie mylę norm
Odpowiedz

Okulista bada więcej niż tylko literki, spojrzy głęboko w oczy szukając śladów schorzeń i już widzi, że masz soczewki.
@MarcinKatowice: trzymaj dietę przed badaniami i zbijesz cholesterol.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

https://www.mazowieckie.com.pl/pl/szkole...szynisty-7
Macie tutaj kurs z gwarancją zatrudnienia. Może kogos z Mazowsza to zaciekawi
Odpowiedz

Szkoda że Koleje Śląskie nie uruchomią podobnego, a tak poza tym wie ktoś jak właśnie w KŚ wygląda sprawa z samym świadectwem tzn. czy przyjmują kandydatów po licencji?
Odpowiedz

Robili niedawno nabór, wiec tak przyjmują
Odpowiedz

Ma ktoś jakieś dobre filmy instruktażowe? Za miesiąc kończę licencję i chciałbym się jak najbardziej podszkolić.
Jakie firmy w okolicach Katowic robią świadectwo maszynisty? Oprócz PKP Cargo i KS?
Odpowiedz

Kolprem, Lotos oraz IC. Filmy masz na YT.
Odpowiedz

Jakieś opinie o Kolpremie?
Odpowiedz

Wróbelki ćwierkają, że na manewrach jest prze*ebane, ale w pociągach da się funkcjonować, finansowo przyjemnie, sprzęt jaki jest każdy widzi. Przepisy dość przestrzegane.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

W sumie to nie wiem, czy sam nie będę się desantował do jakiegoś przewoźnika, który zrobi mnie wyszkoli. Boję się iść do PKP Cargo, ale jeśli nie będzie innej opcji, to pewnie się tam objawię.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Lightbulb Licencja maszynisty i świadectwo Adiqxz 1 57 Wczoraj, 13:11
Ostatni post: Dudi85
  Licencja maszynisty w firmie zajmującej się doszkalaniem ludzi kempa240 1 714 04.09.2023, 08:15
Ostatni post: Manio
  Licencja maszynisty InterCity Yattamam 5 3 592 18.03.2023, 13:29
Ostatni post: Yattamam
Heart Jakie instrukcje do nauki na Egzamin Licencja Maszynisty Szymczak101 16 6 550 22.10.2022, 11:43
Ostatni post: SILENCEISGOLDEN
  Licencja Maszynisty ! Notatki pytania itp shady173 7 3 052 28.07.2022, 15:07
Ostatni post: Paweł Piotr

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.