Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Licencja maszynisty
Mógł powiedzieć że chce być manewrowym lub rewidentem, panie z kadr na głowie by stanęły aby jak.najszybciej umówić go na badania XD
Odpowiedz

No nie wiem, ale kuriozalne jest iż pracownik kadrowy firmy nie wie że prowadzi ona rekrutację na dane stanowisko.
Odpowiedz

Bo może faktycznie nie prowadzą rekrutacji na licencję z powodu wystarczającej liczby chętnych posiadających własną.
Odpowiedz

Licencja ruszyła chyba tylko w Poznaniu . Było ponad 500 chętnych. Wybrali 50 badania przeszło tylko 20 osób i tyle jest na kursie. Szczecin ma swoich z warsztatu, na ewrieych, ustawuaczy. Im dali szansę i możliwość rozwoju.
Odpowiedz

Witam tez mysle o zrobieniu licencji w zabrzu rusza kurs 5tys w listopadzie i musze zrobic badania polecicie jakas jaka medycyne jestem z gliwic slyszalem ze w wawie jest spoko a we wrocku kosa niezla.
Odpowiedz

Najbliżej to masz do Katowic? We Wrocławiu kosa? Hahaha, byłem tam niedawno i był lajcik
Odpowiedz

To ja juz sam nie wiem w jakims watku pisali ze we wrocku masakra okulista i psycholog nawiedzony. Bardzo re strykcyjnje podchodza do tych badan czy tak srednio na jeza bo jak to w slynnym filmiku na YT troche sie cykam hah
Odpowiedz

Jak się już boisz badań to po co się pchasz do jazdy? Przecież z wiekiem zdrowie się nie poprawia tylko pogarsza. Jeśli nie planujesz wyprowadzki to idź do Katowic, bo pracodawca tam Cię wyśle na wstępne.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

Hmmm strach moze nie z e cos nie tak bo wyniki jak robie w pracy okrssowe to mam ok cukier max.90 wzrok dobry bo jestem w laserze alat itp wporzadku paychotesty hmmm to juz wyjdzie w praniu. Ja sie tylko pytam jak to jest w tych medycynach bo jedna gorsza druga lepsza
Odpowiedz

Czy ktoś orientuje się czy w Legnicy bądź Wrocławiu albo jeleniej górze można zrobić licencję maszynisty?
Odpowiedz

http://www.csid.pl/ Wrocław
Odpowiedz

Mam pytanie do osób które przeszły licencję i są w IC. Mianowicie, ile czasu upływało między zakończeniem licencji a przyjęciem do pracy na świadectwo (podpisaniem umowy) ? Miesiąc ? Dwa, trzy ?
Odpowiedz

W Legnicy chyba tez juz mozna, a konkretnie w "Henrykowce"
Odpowiedz

nakama , U mnie w grupie z gwarancją zatrudnienia po licencji około 1,5 miesiąca
Odpowiedz

Witam i z góry proszę o nie hejtowanie zakładam ten wątek ponieważ przeszukałem już pół internetu i nigdzie nie mogę znaleźć satysfakcjonującej odpowiedzi. Za miesiąc zaczynam robić licencje na maszynistę, a przed świętami zdarzyło mi się palić trochę zioła i pytanie moje jest następujące, czy badania lekarskie są wymagane na samym początku kursu czy mogę je dostarczyć przed egzaminem i czy na badaniach na obecność narkotyków próbki pobierają z moczu czy z krwi, bo jeśli z krwi nie będzie  problemu, a wiem ze thc utrzymuje się dużo dłużej w moczu i myślę ze może mi wykazać na badaniach.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Licencja maszynisty w firmie zajmującej się doszkalaniem ludzi kempa240 1 665 04.09.2023, 08:15
Ostatni post: Manio
  Licencja maszynisty InterCity Yattamam 5 3 427 18.03.2023, 13:29
Ostatni post: Yattamam
Heart Jakie instrukcje do nauki na Egzamin Licencja Maszynisty Szymczak101 16 6 353 22.10.2022, 11:43
Ostatni post: SILENCEISGOLDEN
  Licencja Maszynisty ! Notatki pytania itp shady173 7 2 907 28.07.2022, 15:07
Ostatni post: Paweł Piotr
  Korekcja wzroku, badania, licencja maszynisty Szymczak101 8 3 115 25.08.2021, 06:30
Ostatni post: Szymczak101

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.