Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Licencja maszynisty
Lotos na tle innych przewoźników towarowych nie płaci kokosow...
Odpowiedz

(03.07.2018, 11:47)Konrad1961 napisał(a): W Czechowicach stażyści mają zrobionych ustawiaczy z tego co słyszałem

Ostatnio dużo ludzi z licencją przyjęli na świadectwo + zorganizowali kurs na licencję i jak na razie nie ma mowy o robieniu im dodatkowych uprawnień. Zapotrzebowanie na maszynistów jest spore.
Odpowiedz

(04.07.2018, 11:31)Venlo napisał(a): Po miesiącu od wysłania CV w aplikacji Lotosu właśnie przyszła mi wiadomość zwrotna. Bardzo dziękują, ale nie skorzystają. Więc, albo w ogóle nie robią licencji, albo zaczęli przesiew kandydatów.
Wiem, że osoby na świadectwo już są wybrane. Nie liczyłbym na to, że jednak zrobią kurs na licencję
Odpowiedz

Ktoś może ma jakieś informacje, czy jakaś spółka będzie robić w najbliższym czasie kurs na licencje?
Odpowiedz

Popytaj w Pol Miedź Trans, Orlenie KolTrans i PKP Cargo.
Odpowiedz

Może w IC wkrótce będzie szkolenie na licencję, skoro był nabór na świadectwo.
Odpowiedz

O ile mnie pamięć nie myli, to IC robiło zwykle kurs na licencje i w tym samym czasie kurs na świadectwo.. Oprócz Cargo, IC, PR i Lotosu to nikt inny nie ma gniazda w Trójmieście?
Odpowiedz

Pol Miedź i Orlen dowozą maszynistów taryfami na pociągi więc nie sugeruj się tym kto ma gdzie gniazdo. Bierz telefon w łapę , dzwon i pytaj
Odpowiedz

Rekrutację na licencję robiono zazwyczaj po rekrutacji na świadectwo, więc może już niedługo  Wink
Odpowiedz

Pol Miedź i Orlen robiły kiedykolwiek kurs na licencje? Ciekawe na jakim etapie są aktualnie chłopaki z listopadowego naboru. Podobno strasznie się to wleklo i chyba jeszcze w maju nie zaczęli świadectwa.
Odpowiedz

(10.07.2018, 16:54)Venlo napisał(a): Pol Miedź i Orlen robiły kiedykolwiek kurs na licencje?  Ciekawe na jakim etapie są aktualnie chłopaki z listopadowego naboru. Podobno strasznie się to wleklo i chyba jeszcze w maju nie zaczęli świadectwa.
PMT robilo a Orlen ma takie plany. Oczywiście chętnych było tak dużo że nie musieli robić naboru w necie
Odpowiedz

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomos...14299.html

Ciekawi mnie co na to UTK.. pamiętam,że jeszcze kilka lat temu by UTeK wyrobił licencję trzeba było wysłać ksero dowodu osobistego co juz wtedy  rozbudzało u wszystkich emocje no ale wiadomo,każdy chciał szybko mieć papier...a jak jest teraz , wie ktoś ?
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

Ktoś wie, czy PKP Cargo dzwoniło już do ludzi?
Odpowiedz

W Cargo się nikomu nie spieszy, więc nie zdziw się jak dostaniesz telefon np na wiosnę albo i później. Taka specyfika tej firmy
Odpowiedz

Wczoraj brat dzwonił do kadr w Cargo i pani mu powiedziała że żadnej rekrutacji na szkolenie na maszynistę nie ma  Big Grin
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Lightbulb Licencja maszynisty i świadectwo Adiqxz 1 57 Wczoraj, 13:11
Ostatni post: Dudi85
  Licencja maszynisty w firmie zajmującej się doszkalaniem ludzi kempa240 1 714 04.09.2023, 08:15
Ostatni post: Manio
  Licencja maszynisty InterCity Yattamam 5 3 592 18.03.2023, 13:29
Ostatni post: Yattamam
Heart Jakie instrukcje do nauki na Egzamin Licencja Maszynisty Szymczak101 16 6 550 22.10.2022, 11:43
Ostatni post: SILENCEISGOLDEN
  Licencja Maszynisty ! Notatki pytania itp shady173 7 3 051 28.07.2022, 15:07
Ostatni post: Paweł Piotr

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.