Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rewitalizacja dworca w Rabce-Zdrój
#1
W Rabce także ma być remont dworca kolejowego, w ktorym ma powstać Biuro informacji turystycznej. Co ciekawe obecnie znajduje się tam skład mebli oraz fryzjer i budka z jadłem. Pytanie kluczowe: po co likwidowano kasę i poczekalnię. BIT bez kasy to tez bezsens...
Odpowiedz

#2
Przyda się tam ten remont...
Jestem strasznie ciekaw jak to będzie wyglądać
Odpowiedz

#3
Przyda siê remont dworca w Rabce? No ludzie, s± naprawdê bardziej wo³aj±ce o pomoc dworce. Czy to jest ¼le wygl±daj±cy dworzec? http://stacje.cba.pl/obrazy/zdjecia/zdj ... 0Zdroj.jpg
Odpowiedz

#4
Coś Ci link nie działa Big Grin
A na marginesie zauważ, że to już przeszło rewitalizację. Po remoncie ma powstać poczekalnia i ma powstać Centum Turystyczne.
I sądzę, że jest to potrzebne. Poza tym Rabka jest uzdrowiskiem, które powinno mieć nie tylko dworzec , ale i poczekalnię i kasę. Zresztą jest czar w dawnych malutkich dworcach.
Odpowiedz

#5
U mnie dzia³a bez problemu. Poczekalnia - mo¿e byæ, ale kasa to tam chyba jest? Czy zlikwidowali j± od zesz³ego roku, a ja o tym nie wiem po prostu?
Odpowiedz

#6
Link działa, wystarczy skopiować adres odnośnika i wkleić do przeglądarki, taka dolegliwość CBA.pl EOT
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#7
Kasa została zlikwidowana w paxdzierniku 2010 roku , o co były spore protesty, gdyż pozbawiono kasy miejscowości turystycznej, a w poblizu nie ma mozliwości rezerwacji biletu. Chabówkę także zamkli...
Odpowiedz

#8
http://stacje.cba.pl/obrazy/zdjecia/zdj ... 0Zdroj.jpg

Jest i dobry link. Dworzec nie wygląda źle, przynajmniej w porównaniu do wielu innych które widziałem.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#9
Dobrze, że jest w centrum, to może przetrwa. Najgorsze jak dworzec leży na nieużywanej linii i jest wyzamykany. Wtedy niestety jest z góry przeznaczony do niszczenia.
A na marginesie miejmy nadzieję,że kasa w lecie wróci. Jakoś nie wyobrażam sobie Rabki bez kasy w lipcu Big Grin
A na marginesie w Zarytym budynek spalony... Śladu nie ma.
Odpowiedz

#10
Remont zakończony, a kasa biletowa i poczekalnia nadal zamknięte. Wg obietnic władz Rabki póki co punkt obsługi podróżnych również nie powstał. Najbliższa czynna kasa bez rezerwacji Raba Wyżna, z rezerwacją Sucha Beskidzka. Obie kasy całodobowe.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Linia kolejowa Krynica-Zdrój - Muszyna mirmur2 0 2 395 20.09.2019, 23:17
Ostatni post: mirmur2
  Ruszy przebudowa dworca w Tczewie za 11 mln zł norbis97 0 2 221 17.01.2019, 17:34
Ostatni post: norbis97
  Remont dworca w Gliwicach Cinek 15 8 977 22.07.2016, 13:59
Ostatni post: pasqudek
  [Toruń] Remont dworca maria 7 5 295 17.12.2015, 09:16
Ostatni post: WinD
  [Kalisz] Projekt modernizacji dworca pitagoras23 87 32 857 10.10.2015, 12:43
Ostatni post: MultiKolej

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.