Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurs na maszynistę w PKP Cargo
#31
https://www.facebook.com/132342445433786...854662585/
PKP Cargo ogólnie ma dziwne wymagania co do potencjalnych kandydatów do pracy, i to nie tylko dla maszynistów
Odpowiedz

#32
Ja pierdziele, ale jaja..ten kto to pisał to nieźle odrealniony
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

#33
Cargo zaczyna rekrutację. "Dodatkowym atutem będzie posiadanie własnej licencji", więc pewnie skończy się tak jak z rekrutacją do Lotosu. Może choć badania mi pomogą Big Grin
Odpowiedz

#34
I znów  podstawowy wymóg:  wykształcenie techniczne   Dodgy
Odpowiedz

#35
Skoro robią pakiet licencja+świadectwo to pewnie będą mieli dużo chętnych, licencję sponsoruje Cargo? Od siebie jeszcze dodam że w Cargo raczej mało komu się spieszy i długo trzeba czekać na odzew i potem zatrudnienie
Odpowiedz

#36
(16.08.2018, 05:40)Konrad1961 napisał(a): Skoro robią pakiet licencja+świadectwo to pewnie będą mieli dużo chętnych, licencję sponsoruje Cargo? Od siebie jeszcze dodam że w Cargo raczej mało komu się spieszy i długo trzeba czekać na odzew i potem zatrudnienie

Jeżeli sponsorują, to doliczą sobie potem do lojalki  Big Grin Kiedyś złożyłem papiery na odprawiacza, odezwano się do mnie po 1,5 roku - w Cargo czasu nie liczą. Do tego słyszałem że świadectwo u nich też przeciągało się o jakieś pół roku. 

No nic skoro szukają z technicznym, to nie mam co startować, czekam na nabór IC. Zresztą jak widzę tych biednych maszynistów, czekających po kilka godzin w tych rozgrzanych od słońca lokomotywach, to trochę odechciewa mi się pracować w Cargo (czy w ogóle na towarowych).
Odpowiedz

#37
Skończyłem technikum, ale oblalem technika, więc w sumie mam tylko ogólnokształcące,ale złożę papiery i nawet zadzwonię. Też wolałbym pracować na pasażerach, ale od czegoś trzeba zacząć. Zresztą za kilkanaście lat pewnie większość lokomotyw będzie z klimą.
Odpowiedz

#38
Ja rozumiem, że w Cargo to kokosów nie ma, ale żeby od razu biednych? Aż tak to nie... Poza tym legwan lubi słońce. W Cargo faktycznie nikt się nie spieszy, ale do tego trzeba się przyzwyczaić, gdy nie ma alternatywy.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#39
Dobry. Jestem na etapie obserwatora w PKP Cargo (500h do wyjeżdzenia). Czy ktos orientuje sie jakie dodatki do pensji mi przysluguja? Mam wrazenie, ze na kazdym kroku chca mnie oszukac. Teraz kadra stwierdzila, ze nie przysluguje mi zwrot za bilety pociagami pasazedrskimi (przejazdy w czasie pracy) i zryczaltowany dodatek za podroze sluzbowe (294zl). Czy ktos moze to poprzec odpowiednimi papierami? Nie wydaje mi sie zeby mi to nie przyslugiwalo gdyz jestem pracownikiem jak kazdy inny, co z tego, ze stazysta. Umowa o prace chyba zobowiazuje.
Odpowiedz

#40
Dzień dobry

Czy ktoś tutaj z forumowiczów zgłosił się na kandydata na szkolenie na maszynistę w PKP Cargo ? Sam wysłałem CV i nadal czekam za odpowiedzią i jestem ciekaw czy ktoś z was już takową otrzymał. Dzięki za odpowiedź
Odpowiedz

#41
Ja również wysyłałem. Do tej pory nikt nie dzwonił.
Odpowiedz

#42
U mnie to samo.
Odpowiedz

#43
Poczekacie jeszcze kilka miesięcy. Co do praw maszynisty-stażysty to poczytaj zbiorowy układ pracy tam powinno pisać co jest grane. Moim zdaniem powinno ci to przysługiwać
Odpowiedz

#44
Hej. Do jakiego miasta wysyłaliście CV?

Mój kolega był dziś na rozmowie w Poznaniu. Było 9 osób, każdy musi zrobić badania i już rusza szkolenie na licencje 22 października. Poznań juz zakończył nabór na kurs. Co prawda mój kolega jest mechatronikiem, zna się troche na mechanice, elektryce itp, byc może dlatego zadzwonili i zaprosili na rozmowe.
Odpowiedz

#45
Spoko, to ściemnianie przy dodatkach to element szkolenia, zobaczysz jak Cię w ch*ja będą robić jako maszynistę Big Grin. Dodatek może się różnić pomiędzy zakładami, niekoniecznie może Ci się należeć, ale zwrot kosztów za bilety jak najbardziej.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Na ile są ważne badania na kurs? Boomy 1 76 26.03.2024, 09:39
Ostatni post: Dudi85
  Pytania o kurs na maszynistę w Matel Service Boomy 6 250 29.02.2024, 16:21
Ostatni post: Dudi85
  Kurs na licencję maszynisty. Oliwier_Ztrains 1 724 05.11.2023, 16:39
Ostatni post: Manio
Wink Kurs na konduktora Karolina 2 1 545 28.05.2023, 15:42
Ostatni post: mexam
  Kurs elektryka Lorek09 5 1 759 02.12.2021, 13:55
Ostatni post: Lorek09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.