Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurs na maszynistę w PKP Cargo
#16
Tragiczne tzn ile? Myślę ,że nie mają mniej jak w Cargo..
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

#17
Poniżej 3000
Odpowiedz

#18
Ciężko mi sobie to wyobrazić ,nie wiem ,więc nie wypowiadam sie czy tak jest czy nie...w Cargo jest 3500 na rękę ..młodzi kończą lojalki i spierd...ą ..gratulacje dla firmy..
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

#19
W PRach to samo się dzieje. Nawet "starzy" mają już dosyć i uciekają
Odpowiedz

#20
Przede wszystkim chciałem robić świadectwo na miejscu w domu rodzinnym. IC-ki milczały i Cargo też bez odzewu, więc jak dostałem tutaj opcję to nawet się nie zastanawiałem. Co do zarobków, z tego co wiem w IC mają tak z 500zł więcej na rękę. Lojalka się skończy i droga wolna, nie ma na co narzekać Wink

PS
Nie wiem skąd takie informacje, że poniżej 3000 XD
Odpowiedz

#21
(07.08.2018, 16:20)wojdade napisał(a): Przede wszystkim chciałem robić świadectwo na miejscu w domu rodzinnym. IC-ki milczały i Cargo też bez odzewu, więc jak dostałem tutaj opcję to nawet się nie zastanawiałem. Co do zarobków, z tego co wiem w IC mają tak z 500zł więcej na rękę. Lojalka się skończy i droga wolna, nie ma na co narzekać Wink

PS
Nie wiem skąd takie informacje, że poniżej 3000 XD

Rozumiem, na bezrybiu i rak ryba. Co do podanej przeze mnie kwoty, to dochodziły mnie słuchy od "świeżaków" że trudno wyciągnąć im te 3000. Choć oczywiście mogły to być odosobnione przypadki, i ogólnie jest lepiej.

Ps. Czy w Polregio też szukają tylko z wykształceniem średnim technicznym ???
Odpowiedz

#22
(07.08.2018, 14:37)nakama napisał(a): Podziwiam ludzi którzy robią świadectwo w PR-ach, podobno zarobki maszynistów są tam tragiczne, nawet jak na Polskie warunki.

Zdziwisz się ile czasami wyciągają Smile
Lokomotywa EP07 fajna, EZT ED250 szybki, lokomotywa EU44 ciekawa, ale lokomotywa EP09 najlepsza.
Odpowiedz

#23
Ps. Czy w Polregio też szukają tylko z wykształceniem średnim technicznym ???
@nakama

Nie, ja jestem po ogólniaku i z licencjatem.
Odpowiedz

#24
Aktualnie na kolei przyjmują każdego kto ma minimum zasadnicze zawodowe
Odpowiedz

#25
(07.08.2018, 19:23)Konrad1961 napisał(a): Aktualnie na kolei przyjmują każdego kto ma minimum zasadnicze zawodowe

Teoretycznie tak, ale w praktyce wymagają średniego technicznego. Startowałem do CARGO, LHS, czy KM i zawsze tłumaczono mi odmowę, brakiem tegoż wykształcenia.
Odpowiedz

#26
W praktyce minimum to średnie, a gdy mają nadmiar ludzi to wybrzydzaja i wymyślają sobie techniczne, a najlepiej wyższe. Gdy mają deficyt biorą każdego z ulicy
Odpowiedz

#27
Ja tam znam piekarza który pracuje jako rewident...także sami wiecie
Odpowiedz

#28
Być może problemem jest to że nie mam licencji, gdybym ją posiadał to może wykształcenie nie grałoby takiej roli.
Odpowiedz

#29
nakama Nie ma reguły, ja mając licencję też im nie pasowałem
Odpowiedz

#30
A prawda taka,że o tym czy kogoś zakwalifikować , zatrudnić, decyduje jakis baran który ma swoje widzi mi się, zamiast brać chętnych póki się zgłaszają,zapchać lukę i mieć spokój to wymyślają..w praktyce nie ma znaczenia czy ktoś ma takie lub inne wykształcenie, moi kumple to były kurier, kierowca, nauczyciel , budowalniec itd...zdali świadectwo ,jeżdżą jak inni i wręcz świetnie sobie radzą..
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Na ile są ważne badania na kurs? Boomy 1 75 26.03.2024, 09:39
Ostatni post: Dudi85
  Pytania o kurs na maszynistę w Matel Service Boomy 6 249 29.02.2024, 16:21
Ostatni post: Dudi85
  Kurs na licencję maszynisty. Oliwier_Ztrains 1 723 05.11.2023, 16:39
Ostatni post: Manio
Wink Kurs na konduktora Karolina 2 1 542 28.05.2023, 15:42
Ostatni post: mexam
  Kurs elektryka Lorek09 5 1 759 02.12.2021, 13:55
Ostatni post: Lorek09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.