Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lojalka
#16
Na maszynistow I nie tylko duzo ludzi wkręca się po znajomosci z powodow brakow kadrowych. Sporo ludzi czyta też te smieszne artykuly o zarobkach maszynistow a pozniej się zderza z rzeczywistocią ktora jest taka że przez pierwsze 5 lat ciezko zarobic bez nadgodzin wiecej niz 3600 netto, bo najprawdopodobniej kariere zaczniesz w IC, PKP Cargo czy PolRegio, do firm takich jak Lotos, DB czy CTL ciezko się dostac na swiadectwo.
Odpowiedz

#17
Jeśli chcesz zrezygnować z pracy na kolei w ogóle, a nie uciec do innej firmy idziesz do dyrektora, mówisz że ni ch*ja nie widzisz się w tej pracy i dostajesz inną - kierowcę, dyspozytora, jakiegoś przydupsa w biurze...
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#18
(04.02.2019, 00:46)nakama napisał(a): Pewnie idą prosto "z ulicy" bez większej wiedzy o tym jak to wszystko wygląda, albo są mikolami, którzy zderzają się z realiami pracy na kolei, których nie uświadczą robiąc sobie foty lokomotyw. Byle problem i już chcą zwiewać - taka jest dzisiejsza młodzież  Dodgy

Nakama nieźle idą Ci te psychoanalizy. Z jedną różnicą. Nie jestem "młodzieżą" i nie robię sobie fot lokomotyw. Tak jestem z ulicy i nie potrzebuję też Twoich kąśliwych uwag, ale odpowiedzi na pytanie, bo chyba w końcu po to jest to forum?
Odpowiedz

#19
Nie jestem fanem psychoanalizy. Wracając do meritum, nikt na tym forum nie jest prawnikiem, i nie da ci w 100 % poprawnej odpowiedzi. Weź umowę i pójdź z nią do jakiegoś prawnika. Każda z nas słyszał, że ktoś tam obszedł/obalił lojalkę, ale to są tylko plotki i nie można na ich podstawie generalizować, że oto wszystkie lojalki to fikcja.
Odpowiedz

#20
(04.02.2019, 21:36)nakama napisał(a): Nie jestem fanem psychoanalizy. Wracając do meritum, nikt na tym forum nie jest prawnikiem, i nie da ci w 100 % poprawnej odpowiedzi. Weź umowę i pójdź z nią do jakiegoś prawnika.  Każda z nas słyszał, że ktoś tam obszedł/obalił lojalkę, ale to są tylko plotki i nie można na ich podstawie generalizować, że oto wszystkie lojalki to fikcja.

Nakama z tym w pełni się z Tobą zgadzam, nie można generalizować i sugerować się pogłoskami. Czas pokaże jak to dalej będzie.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lojalka! jak ją obejść ? Heniek PKP 71 34 644 26.02.2024, 16:41
Ostatni post: johannes
  Lojalka lokomotywek 3 1 613 31.05.2021, 11:28
Ostatni post: PeKaP
  Lojalka 4est 21 11 494 27.06.2019, 09:43
Ostatni post: grzdob

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.