Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Życzenia świąteczne
#1
W imieniu Grupy ds promocji forum i oczywiście swoim własnym składam jak najlepsze życzenia Smile

Wspaniałych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, spełnienia marzeń,wymarzonych prezentów, samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej  :Smile


Wesołych Świąt !


[Obrazek: attachment.php?aid=2113]

PS: Jak widać życzenia niektórych co do "przetrwania" naszego forum spełniły się :Smile ale to wiadomo komu należą się duże podziękowania za fakt odnowienia, i wniesienie sporo nowinek i poprawek na forum Smile


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz

#2
Zdrowych, pogodnych, radosnych...
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

#3
Ja również przyłączam się do życzeń zdrowych, wesołych świąt Bożego Narodzenia, szampańskiego Sylwestra, oraz szczęśliwego Nowego Roku 2019, no i wszystkiego kolejowego na ten czas Smile

P.S.
@norbis97 grafika miodzio. Szacun Smile
Odpowiedz

#4
W imieniu administracji forum pragnę złożyć wszystkim użytkownikom zdrowych i radosnych świąt Wielkanocnych, smacznego jaja i mokrego lanego poniedziałku Smile

[Obrazek: pobrany-plik_31.jpg]
Odpowiedz

#5
Ja również pragnę całej ekipie administratorów i wszystkim użytkownikom Ilostanu serdeczne życzenia radosnych,pogodnych i wesołych Świąt Wielkanocnych,smacznego jajka i mokrego dyngusa! Smile
Odpowiedz

#6
Życzę wszystkim i zdrowych, pogodnych, a przede wszystkim rodzinnych świąt Wielkanocnych Smile
Ciepłej atmosfery podczas świątecznego śniadania,
Dobrego humoru i radości związanej z zmartwychwstania Pana
Wesołego Alleluja!
Odpowiedz

#7
Życzę radosnych, rodzinnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego dyngusa.
Odpowiedz

#8
Dla całej naszej społeczności przesyłam jak najlepsze życzenia ,radosnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku w rodzinnym gronie oraz pasma sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku !

Pozdrawiam norbis97 Smile
Odpowiedz

#9
Ja w imieniu całej Administracji forum pragnę Wam wszystkim złożyć serdeczne życzenia zdrowych, radosnych i rodzinnych świąt Bożego narodzenia, szampańskiej zabawy sylwestrowej, oraz samych radosnych dni w nadchodzącym nowym roku 2020. Smile
Odpowiedz

#10
Ja również dołączam się do życzeń i oby Wam wszystkie świąteczne potrawy się dobrze przetrawiły xD a no i na poważnie, to wykorzystajcie ten czas na relaks na przypomnienie sobie jak to fajnie jest z rodzinką Wink
Odpowiedz

#11
Wesołych, radosnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku
Odpowiedz

#12
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia wszystkim naszym forumowiczom, ich rodzinom i bliskim w imieniu całej Administracji forum   życzę rodzinnej i ciepłej atmosfery przy wigilijnym stole, oraz mnóstwa wspaniałych prezentów pod choinką, a w nadchodzącym Nowym Roku 2021 samych sukcesów, pomyślności i przede wszystkim żeby w końcu ten zwariowany czas pandemii jak najszybciej się skończył.
Odpowiedz

#13
Wesołych, radosnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku dla całego forum i Waszej rodziny.
Odpowiedz

#14
Przyłączam się do życzeń świątecznych.

Chociaż u mnie święta, już któryś rok z kolei w samotności...

Ale cóż...
W dzieciństwie wychowywałem się na torach kolejowych szczecińskiego dworca i stąd pozostał sentyment do kolei.

Odpowiedz

#15
Z okazji świat życzę wszystkim  zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnej atmosferze, zrealizowania swoich marzeń, dużo szczęścia, zdrowia i wytrwałości oraz szczęśliwego nowego roku Smile
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Życzenia świąteczne 2017 norbis97 6 3 779 24.12.2017, 21:32
Ostatni post: SAP102
  Życzenia świąteczno-noworoczne norbis97 5 3 169 01.01.2017, 06:28
Ostatni post: masovian
  Życzenia świąteczne 2015 norbis97 8 4 103 25.12.2015, 18:57
Ostatni post: przem710

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.