Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prywatne Przewozy Towarowe
#1
Witam,
interesuje mnie czy pracujecie u prywaciarzy najbardziej jestem zainteresowany opiniami o Captrainie, chciałbym się przenieść z państwówki
Odpowiedz

#2
Mam znajomych co jezdza w tej firmie I raczej nie narzekają na warunki pracy. Bez nadgodzin 6 z przodu idzie na spokojnie zobaczyc. Poza tym firma zabiera pracownikow taryfą prosto spod domu na lokomotywe a potem odwozi do domu. Czas dojazdu w taxi oczywiscie nie jest liczony do czasu pracy. Tabor tez mają w miare spoko na tle innych firm. Minus to na pewno dlugie trasy po calym kraju, dalekie dojazdy I powroty z pracy czy od czasu do czasu hotele.
Odpowiedz

#3
Tak to mniej więcej wygląda. Dodam tylko że u nich większość pociągów to kontenery tak więc w miarę lekkie i szybkie.
Odpowiedz

#4
Generalnie zrobiłem przegląd dostępnych opinii w necie choć jest tego bardzo mało to Captrain na plus. Polecicie coś jeszcze? Dodam, że mieszka w południowo-zachodniej Wielkopolsce na granicy z dolnośląskim i lubuskim
Odpowiedz

#5
Czyli okolice Leszna. Freightliner, Lotos oraz Orlen mają spoko opinie wsrod kolejarzy. O innych firmach juz opinie są rozne.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prywatne firmy logistyczne z ośrodkami sxkolenia Ashes 2 1 955 03.08.2020, 05:20
Ostatni post: Ashes
  Pasażerskie czy towarowe? Nastawnik 78 25 981 08.08.2017, 18:46
Ostatni post: CounterSpace838

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.