Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedaż elektrycznych pociągów
#1
Witam bardzo serdecznie. Jestem kompletnie nowy na tym forum jak i zielony w jego sprawach. Otóż mam na sprzedaż 2 pociągi elektryczne, obydwa są w stanie bardzo dobrym, tak jak i ich wyposażenie. Pociągi te to : Hornby The Western Pullman Electric Train Set R1048 00 i Hornby Smokey Joe Electric Train Set. Obydwa te pociągi są metalowe, jeżdżą więc są sprawne i mają ze sobą całą kolekcje torów oraz wagonów. Do pierwszego modelu są wagony pasażerskie a do drugiego towarowe. Obywa komplety są kompletne i prawie w pełni całe, może brakować tylko jakiś małych rzeczy ale pociągi, wagony tory oraz zasilanie jest, tak jak i różne akcesoria. Jestem zainteresowany tylko ich sprzedażą, i by trafiły w dobre ręce. Pociągi są praktycznie w idealnym stanie, ręcznie wykonane z bardzo wielką szczegółowością. Do obydwu tych zestawów dołączam też różne papiery takie jak instrukcje obsługi, mapę, plakaty, różne spisy pociągów i wagonów, wszystko w bardzo dobrym stanie. Jedyna rzecz która podlega uwadze jest samo opakowanie, które nie jest w najlepszym stanie. Jeśli jest ktoś zainteresowany kupnem, to po więcej informacji proszę o kontakt e-meilowy, ew telefoniczny ale najpierw proszę napisać mejla (s.janosz@interia.pl).
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Światy kolei na sprzedaż Mieczysław 0 480 09.02.2023, 15:01
Ostatni post: Mieczysław

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.