Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wagony restauracyjne IC 407A
#1
Witam wszystkich, 
Specjalnie zrobiłam konto aby zadać to pytanie, bo widzę że może tu znajdę potrzebne mi informacje Tongue 
Czy posiada ktoś może dokumentację techniczną wagonu restauracyjnego IC 407A lub jakiegokolwiek innego wagonu barowego, może być też WARS w Pendolinie albo gdziekolwiek indziej.
Pytam ponieważ jest mi to potrzebne do licencjatu, gdyż projektuję właśnie taki wagon (jego wnętrze - trochę inaczej niż to zwykle wygląda) i potrzebuję bazowej wiedzy technicznej o nim. Za jakąkolwiek pomoc i informację serdecznie dziękuję! 
Jak ktoś ma jakieś przydatne informacje (typu: zdjęcia, mapka tras jakimi jeżdżą te wagony, ciekawostki, artykuły o nich) to też chętnie przygarnę. 

Help  Huh Potrzebne mi jest to jak najszybciej.
Odpowiedz

#2
(12.10.2018, 20:53)Szura napisał(a): Witam wszystkich, 
Specjalnie zrobiłam konto aby zadać to pytanie, bo widzę że może tu znajdę potrzebne mi informacje Tongue 
Czy posiada ktoś może dokumentację techniczną wagonu restauracyjnego IC 407A lub jakiegokolwiek innego wagonu barowego, może być też WARS w Pendolinie albo gdziekolwiek indziej.
Zacznij od tego miejsca - http://fpspoznan.pl/oferta/wagony/osobow...rant-407a/
Odpowiedz

#3
(11.12.2018, 11:05)DarekP napisał(a):
(12.10.2018, 20:53)Szura napisał(a): Witam wszystkich, 
Specjalnie zrobiłam konto aby zadać to pytanie, bo widzę że może tu znajdę potrzebne mi informacje Tongue 
Czy posiada ktoś może dokumentację techniczną wagonu restauracyjnego IC 407A lub jakiegokolwiek innego wagonu barowego, może być też WARS w Pendolinie albo gdziekolwiek indziej.
Zacznij od tego miejsca - http://fpspoznan.pl/oferta/wagony/osobow...rant-407a/


Tak, tak, to już wszystko mam ogarnięte. Pytałam tu, bo może ktoś ma jakieś informacje, których nie ma w sieci. 
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  PKP Intercity przebuduje wagony pierwszej klasy na restauracyjne norbis97 0 2 937 23.07.2018, 11:42
Ostatni post: norbis97

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.