Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komfort podróży w PKP Intercity
W sobotę planuję jechać IC "Wyspiański" z Wrocławia do Rzeszowa z tego co widzę prowadzi wagony przedziałowe z deklasowanej klasy 1? Czy opłaca się kupować bilet na te wagony? Osobiście lubię bezprzedziałowe, bo mam miejsce na nogi. Czy w zdeklasowanych wagonach też jest sporo przestrzeni na nogi?
https://www.vagonweb.cz/razeni/vlak.php?...i&rok=2019

https://www.youtube.com/watch?v=1Qd284KQiDY
Odpowiedz

Jeśli chodzi o zdeklasowane "1" to mają one faktycznie więcej miejsca. Przy czym ostatnio mieliśmy pecha bo jak jechaliśmy Osterwą toteż miała być zdeklasowana 1 a przyjechał wagon 2 klasy...
Odpowiedz

Kupiłem bilet na wagon nr 9. Zdeklasowana jedynka z przedziałami. W sobotę będę testował Wink
Odpowiedz

Ostatnio nawet w TLK Pobrzeże były wagony bezprzedziałowe.
Odpowiedz

Tam chyba na stałe wagon 14 jest wagonem bezprzedziałowym.
Odpowiedz

Posłanka Paulina Matysiak, na co dzień zachęcająca do wybierania pociągu i transportu publicznego, zwróciła uwagę PKP Intercity na przykry incydent. W jednym z nowoczesnych zespołów trakcyjnych nie działały żadne toalety.

Szczegóły: Rynek Kolejowy
Odpowiedz

Cześć wszystkim, od paru miesięcy często jeżdżę IC i mam dwa nurtujące mnie pytania. Może na tym forum poznam odpowiedź Smile

Raz zdarzyło mi się, że po przez internet nie mogłem zaklepać miejsca w IC. Pełny skład. Na miejscu konduktor popatrzył w swoje urządzenie i to samo - pełny skład. Siadłem sobie grzecznie w przedziale mając w głowie, że co stacja będę przepędzany, a tu niespodzianka. Przez bite 3h podróży mój przedział ani razu nie był pełny. Przesiedziałem w jednym miejscu całą podróż. Dlaczego tak się stało? PKP nie ma informacji o anulacjach w czasie rzeczywistym etc?

Zauważyłem, że pendolino rano ma lepsze wifi niż po południu. Po południu często mi zrywa połączenie i trzeba klikać po kilka razy. Kończy im się pakiet danych po południami? Coś można zrobić, aby jakość po mojej stronie była lepsza? Rano nigdy nie miałem problemów, jak po południu. Rano więcej ludzi śpi, a po południami już nie i łączą się z wifi?

Pozdrawiam!
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  TLK 407 Warszawa - Budapeszt - jakie wagony i komfort w sypialnym? qlex 4 4 015 01.09.2015, 09:44
Ostatni post: qlex

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.