• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komfort podróży w PKP Intercity
PKP Intercity ma dość pasażerów
  Odpowiedz
Ja też uważam, że liczba biletów bez miejsca powinna być zdecydowanie ograniczona. Ja nie cierpię jak pociągi są przepełnione. Czemu w pendolino nie sprzedaje się miejsc stojących a w pociągach kat IC czy TLK już tak? Czy tam jeździ gorszy sort?
  Odpowiedz
Powinna być, ale jednocześnie powinna być zapewniona właściwa ilość miejsc. A rozwiązanie jest typowo polskie - nic nie zaoferujemy i jeszcze zakazujemy.

Co do ostatniego zdania - poniekąd tak Wink Ale chodzi bardziej o to żeby nie okazało się, że musisz nocować na dworcu bo nie ma już miejscówek. Uprzedzając ewentualne odpowiedzi - nie, kupowanie biletu tydzień wcześniej to nie jest rozwiązanie.
  Odpowiedz
No i co Panie ADAMS-ulżyło Panu po tym zablokowaniu mnie? Blokady zakładają ci którzy nie mają argumentów w dyskusji i nie lubią prawdy-proste. Niemniej jednak bardzo lubię podróże koleją i mam nadzieję do nich wrócić jak osoby decyzyjne w PKP IC wprowadzą sensowne zmiany dot. czasu trwania podróży na w/w trasie i skończy się ABSURDALNY czas podróży czyli -z poślizgami jakie miały miejsce w tym roku -nawet 11godzin! Czas zadbać o komfort podróżnych na trasie Katowice-Kołobrzeg! Warszawa i Kraków śmiga Pendolino a my ze Śląska mamy się wlec starym ramolem tyle czasu??? Na razie pożegnałam kolej i z konieczności przesiadłam się do samochodu. Czekam co będzie w przyszłym roku-
oby nie jeszcze dłużej.......
Bea
  Odpowiedz
Rodziny z dziećmi, osoby młode i seniorzy oraz niemal 30 tys. osób z niepełnosprawnościami – z pociągów PKP Intercity korzystają dosłownie wszyscy. Tylko między czerwcem a sierpniem do składów PKP Intercity wsiadło niemal 13,5 mln pasażerów, a z danych przewoźnika wynika, że z roku na rok chętnych przybywa. Komfortowe pociągi, wygodne przedziały, dobre połączenia między miastami, atrakcyjne ceny biletów to tylko niektóre z powodów, dla których podróżni wybierają przejazdy koleją.

Szczegóły: Rynek Kolejowy
  Odpowiedz
(11.10.2018, 18:59)Adams napisał(a): Rodziny z dziećmi, osoby młode i seniorzy oraz niemal 30 tys. osób z niepełnosprawnościami – z pociągów PKP Intercity korzystają dosłownie wszyscy. Tylko między czerwcem a sierpniem do składów PKP Intercity wsiadło niemal 13,5 mln pasażerów, a z danych przewoźnika wynika, że z roku na rok chętnych przybywa. Komfortowe pociągi, wygodne przedziały, dobre połączenia między miastami, atrakcyjne ceny biletów to tylko niektóre z powodów, dla których podróżni wybierają przejazdy koleją.

Taaaaak na tej trasie SZCZEGÓLNIE :osoby starsze i z niepełnosprawnością , dzieci były-w sezonie przeszczęśliwe po przybyciu na miejsce o 12 w nocy po 12 godzinach jazdy! Euforia!
Bea
  Odpowiedz
(11.10.2018, 18:59)Adams napisał(a): Rodziny z dziećmi, osoby młode i seniorzy oraz niemal 30 tys. osób z niepełnosprawnościami – z pociągów PKP Intercity korzystają dosłownie wszyscy. Tylko między czerwcem a sierpniem do składów PKP Intercity wsiadło niemal 13,5 mln pasażerów, a z danych przewoźnika wynika, że z roku na rok chętnych przybywa. Komfortowe pociągi, wygodne przedziały, dobre połączenia między miastami, atrakcyjne ceny biletów to tylko niektóre z powodów, dla których podróżni wybierają przejazdy koleją.

Wszędzie te przechwalanie się tego wrzoda na polskich torach jacy to oni zarąbiści są, aż niedobrze się robi. Każdy kto jeździ w weekendy pociągami wie jak wygląda ten "komfort" podróży.
  Odpowiedz