Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komfort podróży w PKP Intercity
PKP Intercity ma dość pasażerów
Odpowiedz

Ja też uważam, że liczba biletów bez miejsca powinna być zdecydowanie ograniczona. Ja nie cierpię jak pociągi są przepełnione. Czemu w pendolino nie sprzedaje się miejsc stojących a w pociągach kat IC czy TLK już tak? Czy tam jeździ gorszy sort?
Odpowiedz

Powinna być, ale jednocześnie powinna być zapewniona właściwa ilość miejsc. A rozwiązanie jest typowo polskie - nic nie zaoferujemy i jeszcze zakazujemy.

Co do ostatniego zdania - poniekąd tak Wink Ale chodzi bardziej o to żeby nie okazało się, że musisz nocować na dworcu bo nie ma już miejscówek. Uprzedzając ewentualne odpowiedzi - nie, kupowanie biletu tydzień wcześniej to nie jest rozwiązanie.
Odpowiedz

No i co Panie ADAMS-ulżyło Panu po tym zablokowaniu mnie? Blokady zakładają ci którzy nie mają argumentów w dyskusji i nie lubią prawdy-proste. Niemniej jednak bardzo lubię podróże koleją i mam nadzieję do nich wrócić jak osoby decyzyjne w PKP IC wprowadzą sensowne zmiany dot. czasu trwania podróży na w/w trasie i skończy się ABSURDALNY czas podróży czyli -z poślizgami jakie miały miejsce w tym roku -nawet 11godzin! Czas zadbać o komfort podróżnych na trasie Katowice-Kołobrzeg! Warszawa i Kraków śmiga Pendolino a my ze Śląska mamy się wlec starym ramolem tyle czasu??? Na razie pożegnałam kolej i z konieczności przesiadłam się do samochodu. Czekam co będzie w przyszłym roku-
oby nie jeszcze dłużej.......
Bea
Odpowiedz

Rodziny z dziećmi, osoby młode i seniorzy oraz niemal 30 tys. osób z niepełnosprawnościami – z pociągów PKP Intercity korzystają dosłownie wszyscy. Tylko między czerwcem a sierpniem do składów PKP Intercity wsiadło niemal 13,5 mln pasażerów, a z danych przewoźnika wynika, że z roku na rok chętnych przybywa. Komfortowe pociągi, wygodne przedziały, dobre połączenia między miastami, atrakcyjne ceny biletów to tylko niektóre z powodów, dla których podróżni wybierają przejazdy koleją.

Szczegóły: Rynek Kolejowy
Odpowiedz

Taaaaak na tej trasie SZCZEGÓLNIE :osoby starsze i z niepełnosprawnością , dzieci były-w sezonie przeszczęśliwe po przybyciu na miejsce o 12 w nocy po 12 godzinach jazdy! Euforia!
Bea
Odpowiedz

Wszędzie te przechwalanie się tego wrzoda na polskich torach jacy to oni zarąbiści są, aż niedobrze się robi. Każdy kto jeździ w weekendy pociągami wie jak wygląda ten "komfort" podróży.
Odpowiedz

Kolejny przypadek niewłaściwej obsługi osoby niepełnosprawnej przez PKP Intercity. Pomimo zaplanowania podróży z dwutygodniowym wyprzedzeniem, pasażer nie mógł wsiąść do pociągu na dworcu w Wiedniu, bo nie było wagonu dostosowanego do potrzeb osób z niepełnosprawnością, o czym nie otrzymał żadnej informacji. Musiał sam zorganizować kosztowną podróż do Polski. PKP Intercity priorytetowo potraktuje jego wniosek reklamacyjny.

Szczegóły: Rynek Kolejowy
Odpowiedz

Witam, czy ktoś kompetentny jest mi w stanie odpowiedzieć czy są jakieś szanse na skrócenie w tym sezonie letnim czasu trwania podróży z Katowic do Kołobrzegu czy NADAL setki pasażerów będzie się telepało prawie 10 godzin??? KIEDY w końcu PKP Intercity zacznie myśleć o mieszkańcach Śląska podróżujących do Kołobrzegu???
Bea
Odpowiedz

9h 30 minut, nic lepszego nie będzie.
Odpowiedz

A skąd ta pewność?
Bea
Odpowiedz

Chociażby stąd, że sprawdziłem rozkład jazdy? To nie jest trudne.
Odpowiedz

Bardzo śmieszne, a przyszło pani do głowy, że korekta(!) rozkładu jazdy jest już wprowadzona do Portalu Pasażera? Poza tym, ewentualne zmiany które mogą w tym czasie nastąpić nie skrócą drastycznie czasu jazdy
Odpowiedz

Moim zdaniem z Katowic do Kołobrzegu 9.30 h to i tak bardzo dobry czas, jak na kolejowe warunki w kraju niekończących się remontów, modernizacji i zamknięć.
Odpowiedz

(19.03.2019, 17:39)erap2 napisał(a): Bardzo śmieszne, a przyszło pani do głowy, że korekta(!) rozkładu jazdy jest już wprowadzona do Portalu Pasażera? Poza tym, ewentualne zmiany które mogą w tym czasie nastąpić nie skrócą drastycznie czasu jazdy

JAKA korekt -czerwcowa??? Pisze jak BYK  na tym portalu, że korekta wakacyjna nastąpi 9 czerwca od 18 maja 2019 można się upewnić -i teraz podawane dane mogą ULEC zmianie.

(19.03.2019, 18:09)Adams napisał(a): Moim zdaniem z Katowic do Kołobrzegu 9.30 h to i tak bardzo dobry czas, jak na kolejowe warunki w kraju niekończących  się remontów, modernizacji i zamknięć.

Jasne-cieszmy się! Nawet z regularnego wydłużania czasu trwania podróży-o to chodzi-SUUUUPER! Komfort podróży -to jest to!
Bea
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  TLK 407 Warszawa - Budapeszt - jakie wagony i komfort w sypialnym? qlex 4 4 014 01.09.2015, 09:44
Ostatni post: qlex

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.