Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PKP IC szkoli na licencje
A jednak będzie obsuwa - zaczynamy świadectwo od 15 lutego. Właśnie kazali nam się umówić na badania po 15 stycznia.
Odpowiedz

Jak tam na końcówce licencji ? Moja grupa ma egzamin już 1 lutego  Big Grin
Odpowiedz

To zapisz pytania, bo w Gdyni mamy egzamin 2 lutegoSmile
Jestem dobrej myśli, chociaż jest tego materiału do przyswojenia dość sporo. Najważniejsza Ie-1.
Odpowiedz

O z Gdynii była u nas komisja egzaminacyjna, podczas egzaminu licencji weekendowej na początku stycznia. Zdali wszyscy  Wink
Odpowiedz

Doszły mnie sluchy że w Krakowie licencja poszła słabo - na 25 osób nie zdało aż 11.
Odpowiedz

W 2017 roku na 25 osob egzaminu nie zdalo 14 osob XD. Moim zdaniem po prostu wykladowcy lecą w kulki podczas zajec w tym osrodku, we Wrocławiu też szkolą duze liczby ludzi I to na przerozne stanwiska(nie tylko licencja) I nie zdają pojedyncze osoby
Odpowiedz

Była w Krakowie grupa mająca 12 osób gdzie tylko 2 zdały Big Grin
Odpowiedz

Teraz już wiem, czemu ponoć jeszcze bardziej się przesunie rozpoczęcie świadectwa.
Odpowiedz

Shinkadamo , jesteś 12 grupa?
Odpowiedz

Nie, jestem z październikowego naboru na świadectwo już z własną licencją. W sumie jest nas trzech z sekcji katowickiej. Ja i kolega już po wtorkowych badaniach na świadectwo, trzeci kolega ma dopiero 5 lutego. Teraz więc czekamy.
Odpowiedz

Ok rozumiem... czyli będziecie zapewne  12 grupa, tylko jeszcze o tym nie wiecie  Big Grin  Warsztat na Bieżanowie?
Odpowiedz

No niestety, pomieszkamy trochę w Krakowie Big Grin
Odpowiedz

Tragedii nie ma, W CS jakieś pokoje remontowali w jesieni jak byłem więc może się coś polepszyło. Ja być może od marca sam wrócę na CS do Krakowa bo godziny powoli kończymy wyjeżdżać i pora na teorię
Odpowiedz

Dzisiaj już po egzaminie, cała grupa w Warszawie zdała :-)  Licencja w garści i droga do zawodu stoi otworem.
Odpowiedz

Gratulacje! Pierwsze koty za płoty Smile
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kurs na licencję maszynisty. Oliwier_Ztrains 1 723 05.11.2023, 16:39
Ostatni post: Manio
Thumbs Up Badania na Licencję Maszynisty. Test Ishihary Mr_Perfect 86 9 1 623 15.09.2023, 15:28
Ostatni post: kempa240
  Egzamin na licencje maszynisty Utk Małymaszynita123 12 5 290 10.09.2023, 09:55
Ostatni post: Polczenkow
  Badania na licencję BaKu_Mechanik 1 1 169 19.09.2022, 14:45
Ostatni post: MR Q
Star Pomoc w pytaniach do egzaminu na licencje maszynisty. Szymczak101 12 3 179 10.12.2021, 07:42
Ostatni post: 4est

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.