Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PKP IC szkoli na licencje
#46
Wiesz może jak długo są ważne takie badania?
Odpowiedz

#47
Badania masz ważne na okres 2 lat.
Odpowiedz

#48
W takim razie we wrześniu zapisuję się na badania. Dziękuję Wam za wszystkie informacje.
Odpowiedz

#49
Witam. Orientuje sie ktoś jak dlugo czeka sie na telfon od Pkp ic po zrobieniu licencji???
Odpowiedz

#50
Czasami możesz go nigdy nie dostać XD
Odpowiedz

#51
Pytałem meteorycznie . Trollowa odpowiedz nic nie wnosi no ale jak chcesz błyszczeć to proszę bardzo
Odpowiedz

#52
Mówię poważnie. Jak im nie przypasuje Twoja kandydatura to Ciebie zleją i tyle.
Odpowiedz

#53
A Twoja wiedza z czego wynika. Bo ogólnie to widzę ze jesteś w trakcie robienia licencji .?
Odpowiedz

#54
A po co tyle zlych emocji Smile
Odpowiedz

#55
Wysyłałem aplikację do IC podczas ostatniego naboru na licencję.
Odpowiedz

#56
i byleś na rozmowie rekrutacyjnej??
Odpowiedz

#57
Nie, nawet do mnie nie zadzwonili XD.
Odpowiedz

#58
No to nie jesteś w temacie Smile i prosta sprawa. Twoje wypowiedzi nic nie wnoszą do mojego zapytania oprócz tego ze trollujesz.
Odpowiedz

#59
Nowy nabór: https://www.intercity.pl/pl/site/o-nas/p...rty-pracy/

Coś szybko, byłem pewien że następny nabór będzie dopiero w przyszłym roku.  Confused
Odpowiedz

#60
(07.11.2017, 16:02)nakama napisał(a): Nowy nabór: https://www.intercity.pl/pl/site/o-nas/p...rty-pracy/

Coś szybko, byłem pewien że następny nabór będzie dopiero w przyszłym roku.  Confused

Kolegooo..nie ma się co dziwić skoro w większości oddziałów w m.in. Stolycy , Krakowie i Kato młodzi maszyniści rzucają papierami i odchodzą gdzie indziej..pytanie co takiego się tam dzieje ...no niestety, w pewnym etapie życie nie liczy się splendor bądź napis na ładnej czapeczce lub krawaci a poprostu KASA ...za free nikt nie będzie woził ludzi i brał takiej odpowiedzialności...szkoda że ktoś z forumowiczów nie podzieli się sytuacja stamtąd od środka...
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kurs na licencję maszynisty. Oliwier_Ztrains 1 696 05.11.2023, 16:39
Ostatni post: Manio
Thumbs Up Badania na Licencję Maszynisty. Test Ishihary Mr_Perfect 86 9 1 563 15.09.2023, 15:28
Ostatni post: kempa240
  Egzamin na licencje maszynisty Utk Małymaszynita123 12 5 160 10.09.2023, 09:55
Ostatni post: Polczenkow
  Badania na licencję BaKu_Mechanik 1 1 159 19.09.2022, 14:45
Ostatni post: MR Q
Star Pomoc w pytaniach do egzaminu na licencje maszynisty. Szymczak101 12 3 157 10.12.2021, 07:42
Ostatni post: 4est

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.