Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kursy na licencję w Polregio
#1
Witam. Wraz ze znajomym dostaliśmy się na kurs na licencję który organizuje PR. Wie ktoś może kiedy zazwyczaj odbywają się badania lekarskie przy licencji? Na początku kursu czy może już na zakończeniu?
Odpowiedz

#2
Badania są na dzień dobry przy przyjęciach
Odpowiedz

#3
Najpierw czekają Cię badania na licencję a po kursie na świadectwo. Badania są identyczne
Odpowiedz

#4
Ja mam w środę rozmowę w PR na licencje. Ktoś kto był może powiedzieć jak ona wygląda i czy dużo ludzi jest na daną godzinę? Bo nie wiem, czy mam brać wolne w pracy Big Grin
Odpowiedz

#5
Panowie a gdzie macie rozmowy w Olsztynie czy w Gdyni?
Odpowiedz

#6
(10.09.2018, 17:15)Venlo napisał(a): Ja mam w środę rozmowę w PR na licencje. Ktoś kto był może powiedzieć jak ona wygląda i czy dużo ludzi jest na daną godzinę? Bo nie wiem, czy mam brać wolne w pracy Big Grin

Ja mam rozmowę w środę na 10:00
Odpowiedz

#7
Ja w Gdyni też na 10:00 Smile Więc pewnie będzie nas więcej
Odpowiedz

#8
Podobno sam dyrektor się do nas pofatyguje Wink
Odpowiedz

#9
Dziwię się tylko,że tak szybko spotkanie skoro kursy dopiero w październiku

@Venlo Kuzyn 2 lata temu był na takiej rozmowie.Typowa gadka dyrektora o firmie,tradycji itd. Czy na pewno chcesz pracować
Odpowiedz

#10
Do mnie dziś dzwoniła Pani z kadr, by się upewnić, czy nie zmienilem zdania. Oby tylko to nie był mały deszcz z dużej chmury... Myślę, że dlatego tak wcześnie, by ludzie mieli czas poogarniac swoje sprawy w pracy. Wypowiedzenie, itd.
Odpowiedz

#11
Na badania się czeka kilka tygodni więc to raczej późny termin rozmów, poza tym niektórzy mają wypowiedzenia po 3 miesiące. PR opłaca kurs na licencję czy to wy wykładacie kasę?
Odpowiedz

#12
PR wykłada.Czyli dopiero po jakimś czasie od rozmów nas wezmą po skierowanie na badania?
Odpowiedz

#13
Też fakt, ja na badania czekałem chyba 3 tygodnie, a później razem z orzecznikiem robiłem je 3 dni. Akurat ja będę miał krótkie 2 tyg wypowiedzenie, bo w kwietniu zmieniałem pracę. A z tym wykładaniem kasy to sam nie wiem... Informacje na temat szkolenia dla PR w Olsztynie mają więcej szczegółów i wynika z nich, że trzeba wylożyc 5300 zł, a kurs jest weekendowy (piątek - niedziela), co byłoby dla mnie nie do przeskoczenia, bo nie miałbym nawet tyle urlopu, żeby co piątek mieć wolne...
Odpowiedz

#14
Kasę wykłada PR,jedynie płacisz za badanie i 100zł do uTK.A ja głupi myślałem,że już w środę dostanę na badanie Big Grin Big Grin
Odpowiedz

#15
Skoro kase wykłada PR to raczej podobnie jak w przypadku Lotosu będzie dużo chętnych, kto by nie chciał licencji za free i to z gwarancją zatrudnienia po kursie
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kurs na licencję maszynisty. Oliwier_Ztrains 1 723 05.11.2023, 16:39
Ostatni post: Manio
Thumbs Up Badania na Licencję Maszynisty. Test Ishihary Mr_Perfect 86 9 1 623 15.09.2023, 15:28
Ostatni post: kempa240
  Egzamin na licencje maszynisty Utk Małymaszynita123 12 5 292 10.09.2023, 09:55
Ostatni post: Polczenkow
  Badania na licencję BaKu_Mechanik 1 1 169 19.09.2022, 14:45
Ostatni post: MR Q
Star Pomoc w pytaniach do egzaminu na licencje maszynisty. Szymczak101 12 3 180 10.12.2021, 07:42
Ostatni post: 4est

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.