• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZDARZENIA KOLEJOWE
Nagranie z monitoringu wczorajszego wypadku w Puszczykowie. A tymczasem dziś dokładnie w tym samym miejscu doszło do kolejnej niebezpiecznej sytuacji. 
Polsat News

Bardzo interesujący instruktaż TVN24 co zrobić, gdy się utknie między rogatkami. Można stracić 300 zł mandatu za wyłamanie, ale uratować życie.
  Odpowiedz
Idiotyzmu na przejazdach kolejowych ciąg dalszy. 06-04-2019 Sterkowiec (Małopolska) 


  Odpowiedz
Radiowóz utknął na przejeździe kolejowym, z rogatką na dachu. Policja: jest nam wstyd. 
TVN24

No cóż, komentarz chyba zbyteczny...
  Odpowiedz
(08.04.2019, 16:14)Adams napisał(a): Radiowóz utknął na przejeździe kolejowym, z rogatką na dachu. Policja: jest nam wstyd. 
TVN24

No cóż, komentarz chyba zbyteczny...

Żałosne.. Confused Oczywiście zachowanie stróżów prawa miałem na myśli.
  Odpowiedz
Co ciekawe: 
Cytat:Funkcjonariusz, który kierował radiowozem, został ukarany mandatem karnym w wysokości 50 zł i sześcioma punktami karnymi - poinformowała mł. asp. Karolina Smardz-Dymek, rzecznik chodzieskiej policji.
Jak widać są równi i równiejsi, bo o ile mi wiadomo według taryfikatora za takie wykroczenie mandat wynosi 300 zł i 6 punktów.

Na Facebooku są grupy "Co i gdzie jedzie", "Co i gdzie nie jedzie" (czy jakoś tak), więc może po ostatnich ekscesach pora na grupę "Co i gdzie utknęło na przejeździe" Big Grin
  Odpowiedz
Chodzi Ci o grupę "Co i gdzie jedzie" na fb. A twój pomysł co do nowej grupy popieram, hehe.: Big Grin  Co do mandatu.. zwykłemu samochodziarzowi to by chyba nawet pięć stówek dołożyli, jak ich znam. A sami, jak widać,po główkach się głaszczą, hehe.. Big Grin

A spacja na klawiaturze to parzy?  Ostatni raz poprawiam byki   //Adams
  Odpowiedz
Obecny taryfikator 2019 mandatów karnych:
Niestosowanie się do sygnałów świetlnych przez kierującego pojazdem wjeżdżającego za sygnalizator, kiedy jest to zabronione od 300 do 500 zł
Więcej: http://moto.pl/MotoPL/7,88389,22850738,a...-2018.html 
Warto byłoby zapytać, na jakiej podstawie wystawiono mandat w wysokości 50 zł za wykroczenie zagrożone mandatem karnym w wysokości 300-500 zł.
To, co zrobiono, to kpina - z przepisów i z innych uczestników ruchu drogowego. Wstyd i kompromitacja!
  Odpowiedz
Teraz tak pomyślałem że być może w artykule wkradł się błąd i miało być 500 zł, bo coś mi trochę nie pasuje 6 punktów do mandatu 50 złotowego.  

A tak przy okazji, to jak wspominałem wcześniej w związku ostatnim wysypem utknięć, zapraszam do faceebokowej grupy "Co i gdzie utknęło" Smile
https://www.facebook.com/groups/410515423079814/
  Odpowiedz
Ja także w pierwszym momencie podejrzewałem błąd w druku, ale okazuje się, że wszystkie media podawały tą samą kwotę - to po pierwsze, a po drugie - nigdzie nie spotkałem dementi...
https://www.msn.com/pl-pl/news/other/rad...ar-BBVJhb7 

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/ch...ym/tqxv0s8

https://www.tvn24.pl/poznan,43/chodziez-...25516.html

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019...c-do-sadu/

https://www.wykop.pl/link/4888547/radiow...l-mandatu/

Ciekawe, nie?
  Odpowiedz
W takim układzie jest to kpina i żenada, że stróże prawa za rażące wykroczenia mają tak wielką taryfę ulgową. Policja powinna świecić przykładem, więc kara powinna być wyższa od przeciętnej, a dodatkowo taki funkcjonariusz powinien ponieść także konsekwencje dyscyplinarne.
  Odpowiedz
I kolejny geniusz

https://www.dziennikwschodni.pl/parczew/...CsFTJqa4Kw
  Odpowiedz
Autor (autorzy?) tego tekstu, schowany za literkami pab, drs też jest geniuszem języka polskiego. W tytule pisze, że pociąg zderzył się z busem, a w treści artykułu że bus wjechał w bok jadącego pociągu. Widać, że obecne wykształcenie humanistyczne nie ma nic wspólnego z logiką. Takich mamy teraz wykształconych dziennikarzy analfabetów.
  Odpowiedz
Albo nieudolnie chce przyciągnąć uwagę.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości