Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabezpieczenie rozjazdu
#1
Nie miałam okazji korbowac i zabezpieczać rozjazdu o chce się upewnić, czy dobrze ułożyłam sobie w głowie kolejność. Czyli najpierw jeśli trzeba to korbuje rozjazd do wymaganego położenia, aż kliknie w napędzie, następnie zakladam np. zamek, sprawdzam czy spełnią swoją rolę czyli muszę dokorbowac aby iglica się oparła na trzpieniu, sprawdzam czy wyszło zamknięcie, czy jest drogą oporowa, czy jest doleganie iglicy a następnie odkorbowuje. A jesli jest to anglik to powtarzam te wszystkie czynności jeszcze raz?
Odpowiedz

#2
Po pierwsze to najpierw trzeba wyłączyć prąd nastawczy. Następnie zakładasz sponę lub sponozamek a nie zamek. Zamek trzpieniowy zabezpiecza iglicę odlegającą ( odsuniętą). Kończysz korbować jak usłyszysz "kliknięcie" w napędzie. Zakładasz sponę ( lub sponozamek) od spodu ( niektórzy na egzaminie praktycznym zakładali od góry) dokręcasz pokrętłem do oporu. Wsuwasz "cycek", przekluczasz, klucz w kieszeń i na nastawnię. Odpis w "papierach"
greenman1435
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.