• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cyrki z ZKA w Małopolsce
#1
Od tego zeszłego roku coraz więcej linii w malopolsce obsługuje autobus. Między innymi linie Oświęcim-Katowice, ale także kuriozum Żywiec-Sucha Beskidzka oraz Biecz-Gorlice-Stróże. Najgorsze jest to, że tak łatwo daje się zarabiać ościennym firmom, zamiast zarabiać samemu. Przecież prawda jest taka, że te nieużywane linie za chwilę padną. Braknie pieniędzy na remonty, wandale zajmą się infrą. wg mnie jeśli linia kolejowa jest przejezdna i czynna to priorytetem powinno być prowadzenie pociagów.
Niestety obecny dyrektor MZPR zapomniał czym szefuje i bynajmniej nie są to firmy autobusowo/busowe Big Grin
  Odpowiedz
#2
Oświęcim-Katowice od 1III kursuje na pociągach (3 pary). Krążą słuchy, że od 1VI będą połączenia obsługiwane szynobusami.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
  Odpowiedz
#3
No to chociaż to. czyli można powiedzieć , że tu się udało. Zresztą na plus jest to, że u Was przynajmniej powstał pogrobowiec Gorala. U nas nic...
  Odpowiedz
#4
KKA powinno być rozwiązaniem doraźnym - awaria taboru, więc wysyłamy autobusy. Niedopuszczalne jest, żeby autobus jeździł w tym zastępstwie wiecznie.
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
  Odpowiedz
#5
Dokładnie. Najgorsze, jak ZKA jedzie miesiącami przy pełnej przejezdności linii. Przecież i Żywiec i Biecz i inne trasy powinien obsługiwać tabor kolejowy.
  Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kolejowy spór w Małopolsce Adams 0 751 21.09.2018, 21:37
Ostatni post: Adams
  Cyrki w PR Katowice Virakocha 29 5 610 28.04.2011, 18:35
Ostatni post: kris123

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości