Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile czasu przed wyjazdem polecacie mi wykupić bilet na miejsce sypialne?
#1
Cześć,

Czy ktoś wie, na ile czasu przed wyjazdem trzeba wykupić bilet na miejsce sypialne? Ponieważ bilety na te miejsca idą bardzo szybko. Czy najlepiej kupić je tuż po rozpoczęciu sprzedaży?

Pozdrawiam
gurski
Odpowiedz

#2
30 dni wcześniej o godz. 0:30
Później może już nie być...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

#3
Tak się domyślałem, dziękuję
ci za odpowiedź. Cool
Odpowiedz

#4
Zależy na jaki pociąg. Mi ostatnio na TLK Karpaty do Gdyni udało się kupić tydzień przed 3 miejsca w tym samym przedziale. Podczas jazdy tym pociągiem okazało się, że w wagonie sypialnym było ledwo 13 osób.
Odpowiedz

#5
(26.07.2018, 09:34)sztaba napisał(a): 30 dni wcześniej o godz. 0:30
Później może już nie być...
W okresie wakacyjnym warto kupować bilety wcześniej i to nie tylko sypialne/kuszety, ale także te na miejsca do siedzenia, ale znowu bez przesady tak jak piszesz. Obecnie wiele osób rezygnuje z miejsca do spania ze względu na dość wysoką cenę tego luksusu.
Odpowiedz

#6
Wolałem się zapytać, bo czytałem całkiem nie dawno że miejsca do spania pobudzają duże zainteresowanie.
Więc warto kupować bilety na te miejsca miesiąc przed wyjazdem. Wagony sypialne są dobrym rozwiązaniem na długą jazdę na przykład z Krakowa Głównego do Kołobrzegu.
Odpowiedz

#7
W końcu!
http://zbiorowy.info/2018/07/wagon-opole...ypialnych/
Odpowiedz

#8
Szkoda ze wagony 110a (kuszetki) nadal stoją w krzakach i nikt aię nimi nie interesuje.
Odpowiedz

#9
Bo są stare i oczekują na modernizacje lub pocięcie.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kuszetki i wagony sypialne sopelsky 11 8 560 20.03.2024, 19:45
Ostatni post: DarekP
  Bilet Podróżnika zmienia się w Bilet Weekendowy ICTLK 57 20 325 09.03.2016, 19:45
Ostatni post: pasqudek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.