Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
usługi kurierskie
#1
hejo, powiedzcie mi jak najczesciej wysyłacie cos? poczta polska czy kurierem?  zalezy mi na czasie i na niewielkim koszcie wysyłki
Odpowiedz

#2
jestem kurierem pocztowym i wysyłam pocztą, koszty wysyłki zależą od tego co chcesz wysłać i ile to waży oraz jak szybko chcesz by było doręczone Smile
Odpowiedz

#3
To czas dostarczenia tez wpływa na cenę? Pierwsze słyszę. Kurier to kurier, mnie zależy by był to tani kurier , proponuje Ci korzystać z pośredników, oni mają jasne zasady, zamawianie kuriera online jest tak łatwe jak wysyłanie maila. Przesyłki dostarczone w max jeden dzień, zależy kiedy wyśle sprzedający.

Post moderowany // Adams
Odpowiedz

#4
@koper - oczywiście, że na poczcie cena = czas, masz paczkę 24 i 48, dodatkowo masz paczkę kurierską (ta jest najdroższa i ma opcję godzinową oraz doręczenie w sobotę), w listach to samo - ekonomia i priorytet, oczywiście z różnicami w cenie Tongue kurierska prywata nie ma podziału i wozi tylko kurierskie przesyłki (poza inpostem, ten ma jeszcze polecone), także mało jeszcze słyszałeś Wink
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.