Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POLREGIO na Pol’and’Rock Festival
#20
Adams (ADMINISTRATOR) pisze:
Jakie to typowe dla obecnej władzy. Najpierw coś zrobią zanim pomyślą, żeby wywołać zamieszanie i burzę tylko po to, aby potem dzielny i charyzmatyczny Pan Premier wkroczył do akcji pokazując jaki on to jest troskliwy i ratuje sytuację. Z całym szacunkiem, ale tylko ciemny lud jest w stanie uwierzyć w tą rzekomo "dobrą wolę".
Uważam, że ten wpis daleko wykracza poza ramy i regulamin forum. To nie jest miejsce na polityczne oceny działań, nawet, jeśli dotyczą kolei. Proszę o usunięcie tego wpisu.


Wg Pana nazwanie mnie "ciemnym ludem", bowiem ja akurat wierzę nie tylko w "dobrą wolę", ale jej realne i obserwowalne kształty (a mam do tego pełne prawo), jest w porządku? Takie wartościowanie ludzi przez administratora, będące de facto obrażaniem uczestnika forum narusza regulamin forum, którego zasady brzmią w odpowiednim fragmencie:
II Zasady ogólne.
2. Zamieszczanie/używanie słów, określeń i obrazów powszechnie uważanych za wulgarne lub obraźliwe jest karane ostrzeżeniami poprzez PW (prywatną wiadomość) lub ostrzeżeniami systemowymi. O ostrzeżeniach mowa będzie w pkt VI Regulaminu.
3. Obrażanie innych użytkowników, wywoływanie kłótni i niemerytorycznych sporów jest zabronione i może być karane ostrzeżeniami.

Winny jestem wobec tego złożyć podziękowanie, że z reputacją = 15 jestem dla Pana "ciemnym ludem".
Reasumując - Pański komentarz, przeze mnie przytoczony JEST OBRAŹLIWY, Pańska odpowiedź na mój post jest także OBRAŹLIWA, zatem domagam się nie tylko usunięcia wzmiankowanego przeze mnie wpisu, ale ukarania ostrzeżeniem samego siebie, jako autora obraźliwego wpisu, jak stoi w regulaminie.
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku
POLREGIO na Pol’and’Rock Festival - przez sztaba - 15.06.2019, 07:48
RE: POLREGIO na Pol’and’Rock Festival - przez Paweł Piotr - 23.06.2019, 16:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.