Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POLREGIO na Pol’and’Rock Festival
#13
(13.06.2019, 11:09)nawracajm napisał(a):
(02.06.2019, 10:30)Adams napisał(a): W tym roku Przewozy Regionalne nie planują uruchamiać całego szeregu pociągów specjalnych dla uczestników festiwalu Pol'And'Rock, jednego z największych wydarzeń muzycznych w Europie Środkowej. Przewoźnik zwiększy jedynie ofertę na trasach z Kostrzyna do stolic Lubuskiego i województw ościennych. Obecnie spółka nie dysponuje bowiem tak dużym potencjałem taborowym, by zaproponować ofertę podobną do tej przygotowywanej w latach ubiegłych.

Szczegóły Rynek Kolejowy

Co Wy na to? 
Owsiak krzyczał ze sceny, że rząd ma się odp...ić. Ogólnie zionie niechęcią do obecnej władzy i ich wyborców. Omijanie Kosyrzyna przez PIC to przesada, ale rezygnacja z dodatkowych połączeń jak najbardziej uzasadniona. Dołożyłbym jeszcze wzmożone kontrole trzeźwości i przeciwdziałania handlu narkotykami.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
Zastanawiałem się parę dni czy odpisać. Niestety muszę. Do @nawracajm i innych przeciwnych Owsiakowi. Macie dzieci a jak macie to wsadźcie sobie w portfel karteczkę "Nie uznaję zbiórki WOSP - nie życzę sobie leczenia moich dzieci sprzętem zakupionym przez WOSP". Zostanie wam tylko modlitwa. Ile w was NIENAWIŚCI - nienawiści z jedynej słusznej partii. PR do wszystkich połączeń mają dopłacane a do przewozów na festiwal w Kostrzynie nigdy nie dopłacały. 25 lat przewozów. Wiadomo zawsze trafi się jakaś wybita szyba czy zniszczone siedzenie. Wiem od źródeł niezależnych że pociągi na SDM były gorzej dewastowane. Teraz kwestia zapłaty/opłaty. Na mecze są zamawiane pociągi i to w PiC-kach. Tylko to jest mała i drobna różnica przewieść 80 tyś ludzików a parę setek w specjalnym pociągu. Kolej jako przedsiębiorstwo  użyteczności publicznej nie robi żadnej łachy że wiedząc o bardzo dużym wzroście podróżnych uruchamia dodatkowe pociągi. Patrz NEB Niemcy. Dla mnie to jest typowa zemsta PiS-uarów i ich guru małej kaczuszki na Owsiaku. Jeszcze raz powtarzam każdy kto jest przeciw winien mieć przy sobie dokument że nie życzy sobie ratowania mojego dziecka sprzętem zakupionym przez WOSP. Sorki i jeszcze jedno - słynna akcja różaniec na granicę gdzie PR woziły ludzi po całej Polsce za różaniec - jak to się ma do biznesu ???????. Miłego dnia.

Tak jeszcze ad vocem do tematu. Czy to jest Forum Kolejowe czy szczujnia wyznawców jedynej słusznej zmiany 500+. Komu przeszkadzały pociągi przez 25 lat na Woodstock. A czy do Częstochowy i do Lichenia też trzeba ograniczyć ilość kursów. Tam też bydło jeździ z ONR i innych faszystowskich organizacji ????
Galeria Miłośników Fotografii Kolejowej http://www.gmfk.pl

Przesiadłem się z Windy na Ubuntu 16.04 Nigdy więcej Windowsa :-)
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku
RE: POLREGIO na Pol’and’Rock Festival - przez RysiekChaszcz - 18.06.2019, 15:53
POLREGIO na Pol’and’Rock Festival - przez sztaba - 15.06.2019, 07:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.