Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POLREGIO na Pol’and’Rock Festival
#1
Rozpoczęła się sprzedaż biletów na pociągi musicREGIO uruchamiane przez POLREGIO specjalnie na tegoroczne koncerty w ramach „Pol’and’Rock Festival 2018" w Kostrzynie nad Odrą, który odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia br. Podobnie jak w latach ubiegłych, do dyspozycji podróżnych udających się na festiwal będzie blisko 80 dodatkowych pociągów.
 
Pociągi musicREGIO obejmą kierunki ze wschodu i Polski centralnej, skąd uruchomione zostaną składy z Warszawy, Białegostoku i Łodzi. Ze względu na prowadzone prace torowe część pociągów z tego kierunku pojedzie trasą okrężną przez Kutno, Toruń, Gniezno, Poznań a część przez Łódź, Kalisz, Poznań.




Poniżej rozkłady jazdy dla poszczególnych pociągów :

https://polregio.pl/media/8935/pol-and-r...lregio.pdf


[Obrazek: mapa-stref-taryfowych-polandrock-festival-2018-1.png]
[Obrazek: polregio-poland-rock-festival-bilet-ceny-v01-1.png]


[i]https://polregio.pl/pl/dla-podroznych/in...usicregio/
[/i]

 
[i]https://polregio.pl/pl/dla-podroznych/in...usicregio/[/i]

[i]_______________________________________________________________________________[/i]


Czy "delegacja" ForumKolejowe.pl zamierza odwiedzić tą imprezę ;Wink  ?   

W sensie czy ktoś ma w planach zahaczyć o tą miejscówkę i uchwycić pociągi specjalne ?
Odpowiedz

#2
W tym roku Przewozy Regionalne nie planują uruchamiać całego szeregu pociągów specjalnych dla uczestników festiwalu Pol'And'Rock, jednego z największych wydarzeń muzycznych w Europie Środkowej. Przewoźnik zwiększy jedynie ofertę na trasach z Kostrzyna do stolic Lubuskiego i województw ościennych. Obecnie spółka nie dysponuje bowiem tak dużym potencjałem taborowym, by zaproponować ofertę podobną do tej przygotowywanej w latach ubiegłych.

Szczegóły Rynek Kolejowy

Co Wy na to? 
Odpowiedz

#3
Komedia. W ciągu roku zniknęło 240 kibli...
Odpowiedz

#4
Każdy szczyt przewozowy rodzi problemy, mnie osobiście nie dziwi, że PRy zrezygnowały z tych pociągów. Jeżdżące często dziwnymi trasami (więc trzeba zapewniać maszynistę i pilota), niemożliwe do upilnowania i przeprowadzenia kontroli, naprawdę wątpię że te 7 milionów z biletów pokryły koszty ich uruchomienia.
P.S. Bawi mnie kałszkwał na fb spowodowany stwierdzeniem, że to Jarosław zabronił uruchomić te pociągi. Wyszło tak:
a) PRy są na minusie - rozwalić, nierentowne, do d*py
b) PRy robią coś, żeby ograniczyć stratę - hurr durr, kolej dla pasażera, beton, ludzie wybiorą samochód itd.
W mojej skromnej opinii: niech ten typ podróżnego wybierze samochód, ciekawe czy będzie tak chętny do dewastacji. Nie nauczyła mamusia szanować - nauczy ekonomia.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#5
(03.06.2019, 09:21)rustsaltz napisał(a): Każdy szczyt przewozowy rodzi problemy, mnie osobiście nie dziwi, że PRy zrezygnowały z tych pociągów. Jeżdżące często dziwnymi trasami (więc trzeba zapewniać maszynistę i pilota), niemożliwe do upilnowania i przeprowadzenia kontroli, naprawdę wątpię że te 7 milionów z biletów pokryły koszty ich uruchomienia.
Jakoś w latach ubiegłych nie było z tym problemów, a teraz nagle się pojawiły? Przecież na prawo i lewo sieje się propagandę sukcesu jak to spółki kolejowe należące do skarbu państwa wychodzą na prostą, a tu nagle pojawiają się problemy z uruchomieniem kilku pociągów? Takie bajki to mogą wciskać dzieciom na dobranoc.
(03.06.2019, 09:21)rustsaltz napisał(a): P.S. Bawi mnie kałszkwał na fb spowodowany stwierdzeniem, że to Jarosław zabronił uruchomić te pociągi
A mnie to wcale nie bawi i nie dziwi. Tylko ktoś zaślepiony niektórymi ideologiami nie zauważy , jak niektóre środowiska robią wszystko, aby utrudnić działalność Owsiaka. Brak specjalnych pociągów do Kostrzyna, spowoduje że ludzie zaczną tam docierać komunikacją drogową, co spowoduje komunikacyjny chaos w mieście. To jest kolejny sposób na to, żeby na siłę udowodnić że Pol’and’Rock Festival to zło. Mam nadzieję, ze ludzie nie dadzą się na tą obrzydliwą propagandę nabrać.
(03.06.2019, 09:21)rustsaltz napisał(a): W mojej skromnej opinii: niech ten typ podróżnego wybierze samochód, ciekawe czy będzie tak chętny do dewastacji. Nie nauczyła mamusia szanować - nauczy ekonomia.
Znacznie większe dewastacje się zdarzają przy przewozie kiboli, a mimo pociągi do przewozu tego typu grup są uruchamiane. Jak widać są równi i równiejsi.
Głęboko wierzę, że decyzja o nieuruchamianiu pociągów na Pol’and’Rock Festival się PR-om czkawką odbije, czego z całego serca im życzę.
Odpowiedz

#6
Polityka polityką, ale postawcie się w skórze między innymi mojej, gdzie wszystkie pociągi regionalne przez ten czas będą niedostępne. Przez Kostrzyn mimo pociągów nie dało się nigdy przejechać, a co dopiero będzie teraz...
Odpowiedz

#7
Cytat:Jakoś w latach ubiegłych nie było z tym problemów, a teraz nagle się pojawiły? Przecież na prawo i lewo sieje się propagandę sukcesu jak to spółki kolejowe należące do skarbu państwa wychodzą na prostą, a tu nagle pojawiają się problemy z uruchomieniem kilku pociągów? Takie bajki to mogą wciskać dzieciom na dobranoc.
Właśnie jedną z metod wyjścia na prostą jest pozbycie się zbędnego majątku i nieuruchamianie nierentowych pociągów (tak wiem, beton kolejowy, przecież kolej jest dla pasażera, nie pasażer dla kolei itd., itp.). Jeżeli są zaś dochodowe to dlaczego żaden przewoźnik jakoś nie garnie się do nawet szczątkowych połączeń na Woodstock? Przecież dla przewoźnika samorządowego wygospodarować jednostkę na uruchomienie pociągu specjalnego to zwykle żaden problem. Nie mówiąc już o IC.

Cytat:A mnie to wcale nie bawi i nie dziwi. Tylko ktoś zaślepiony niektórymi ideologiami nie zauważy , jak niektóre środowiska robią wszystko, aby utrudnić działalność Owsiaka.
Odpowiem pewną metaforą autorstwa W. Młynarskiego: https://www.youtube.com/watch?v=hiKBY95gf8E
Jurku mój, nikt się aż do tego stopnia tobą nie interesuje...

Cytat:Głęboko wierzę, że decyzja o nieuruchamianiu pociągów na Pol’and’Rock Festival się PR-om czkawką odbije, czego z całego serca im życzę.
Jakiś przysłowiowy Seba z Karyną zdecydują w przyszłości, że z Brajankiem do babci pojadą przywróconym przez Jarka PKSem zamiast obrzydliwymi PRam? Wolne żarty.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#8
(04.06.2019, 11:36)rustsaltz napisał(a):
Cytat:A mnie to wcale nie bawi i nie dziwi. Tylko ktoś zaślepiony niektórymi ideologiami nie zauważy , jak niektóre środowiska robią wszystko, aby utrudnić działalność Owsiaka.
Odpowiem pewną metaforą autorstwa W. Młynarskiego: https://www.youtube.com/watch?v=hiKBY95gf8E
Jurku mój, nikt się aż do tego stopnia tobą nie interesuje...

https://innpoland.pl/152981,pkp-odcina-o...cLHx5H55pk
I co, dalej twardo się trzymasz przy swoich tezach, że nikt się tym nie interesuje? Jak tak, to musisz być kompletnie oderwany od rzeczywistości.
Odpowiedz

#9
(13.06.2019, 08:40)Adams napisał(a):
(04.06.2019, 11:36)rustsaltz napisał(a):
Cytat:A mnie to wcale nie bawi i nie dziwi. Tylko ktoś zaślepiony niektórymi ideologiami nie zauważy , jak niektóre środowiska robią wszystko, aby utrudnić działalność Owsiaka.
Odpowiem pewną metaforą autorstwa W. Młynarskiego: https://www.youtube.com/watch?v=hiKBY95gf8E
Jurku mój, nikt się aż do tego stopnia tobą nie interesuje...

https://innpoland.pl/152981,pkp-odcina-o...cLHx5H55pk
I co, dalej twardo się trzymasz przy swoich tezach, że nikt się tym nie interesuje? Jak tak, to musisz być kompletnie oderwany od rzeczywistości.

,,Kilka dni temu spółka PKP Polskie Linie Kolejowe zakomunikowała, że w tym roku nie zorganizuje specjalnego pociągu do Kostrzyna nad Odrą"
Hmm, a ja sądziłem że PRy to ogarniały w poprzednich latach.

A tak na poważnie, jeszcze na Pol and Rock IC ma/miało szykować akcje informatorów mobilnych. Teraz przestaje mieć to jakikolwiek sens.
Odpowiedz

#10
(02.06.2019, 10:30)Adams napisał(a): W tym roku Przewozy Regionalne nie planują uruchamiać całego szeregu pociągów specjalnych dla uczestników festiwalu Pol'And'Rock, jednego z największych wydarzeń muzycznych w Europie Środkowej. Przewoźnik zwiększy jedynie ofertę na trasach z Kostrzyna do stolic Lubuskiego i województw ościennych. Obecnie spółka nie dysponuje bowiem tak dużym potencjałem taborowym, by zaproponować ofertę podobną do tej przygotowywanej w latach ubiegłych.

Szczegóły Rynek Kolejowy

Co Wy na to? 
Owsiak krzyczał ze sceny, że rząd ma się odp...ić. Ogólnie zionie niechęcią do obecnej władzy i ich wyborców. Omijanie Kosyrzyna przez PIC to przesada, ale rezygnacja z dodatkowych połączeń jak najbardziej uzasadniona. Dołożyłbym jeszcze wzmożone kontrole trzeźwości i przeciwdziałania handlu narkotykami.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

#11
Dopiero by było, że PiS-rząd gnębi młodzież, za Tuska było lepiej. Tongue

Cytat:I co, dalej twardo się trzymasz przy swoich tezach, że nikt się tym nie interesuje? Jak tak, to musisz być kompletnie oderwany od rzeczywistości.
Oczywiście. Kolejny z artykułów, który nie ma na celu nic innego niż bić pianę. Skoro sobie pasażer wyrobił taką renomę, że IC chce go uniknąć to nie ma się czemu dziwić. Przypomnę , że kiedy KŚ proponowały podróżnym skorzystanie z innych pociągów ze względu na kibiców to nikt gównburzy na kilka dni nie wywołał. Swoją drogą ciekawe, że żadna redakcja nie zamieściła komentarza strony partyjnej, która to podobno za tym wszystkim stoi.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#12
Jest szansa na dodatkowe pociągi...
https://www.tvn24.pl/pomorze,42/pol-and-...44757.html

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

#13
(13.06.2019, 11:09)nawracajm napisał(a):
(02.06.2019, 10:30)Adams napisał(a): W tym roku Przewozy Regionalne nie planują uruchamiać całego szeregu pociągów specjalnych dla uczestników festiwalu Pol'And'Rock, jednego z największych wydarzeń muzycznych w Europie Środkowej. Przewoźnik zwiększy jedynie ofertę na trasach z Kostrzyna do stolic Lubuskiego i województw ościennych. Obecnie spółka nie dysponuje bowiem tak dużym potencjałem taborowym, by zaproponować ofertę podobną do tej przygotowywanej w latach ubiegłych.

Szczegóły Rynek Kolejowy

Co Wy na to? 
Owsiak krzyczał ze sceny, że rząd ma się odp...ić. Ogólnie zionie niechęcią do obecnej władzy i ich wyborców. Omijanie Kosyrzyna przez PIC to przesada, ale rezygnacja z dodatkowych połączeń jak najbardziej uzasadniona. Dołożyłbym jeszcze wzmożone kontrole trzeźwości i przeciwdziałania handlu narkotykami.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
Zastanawiałem się parę dni czy odpisać. Niestety muszę. Do @nawracajm i innych przeciwnych Owsiakowi. Macie dzieci a jak macie to wsadźcie sobie w portfel karteczkę "Nie uznaję zbiórki WOSP - nie życzę sobie leczenia moich dzieci sprzętem zakupionym przez WOSP". Zostanie wam tylko modlitwa. Ile w was NIENAWIŚCI - nienawiści z jedynej słusznej partii. PR do wszystkich połączeń mają dopłacane a do przewozów na festiwal w Kostrzynie nigdy nie dopłacały. 25 lat przewozów. Wiadomo zawsze trafi się jakaś wybita szyba czy zniszczone siedzenie. Wiem od źródeł niezależnych że pociągi na SDM były gorzej dewastowane. Teraz kwestia zapłaty/opłaty. Na mecze są zamawiane pociągi i to w PiC-kach. Tylko to jest mała i drobna różnica przewieść 80 tyś ludzików a parę setek w specjalnym pociągu. Kolej jako przedsiębiorstwo  użyteczności publicznej nie robi żadnej łachy że wiedząc o bardzo dużym wzroście podróżnych uruchamia dodatkowe pociągi. Patrz NEB Niemcy. Dla mnie to jest typowa zemsta PiS-uarów i ich guru małej kaczuszki na Owsiaku. Jeszcze raz powtarzam każdy kto jest przeciw winien mieć przy sobie dokument że nie życzy sobie ratowania mojego dziecka sprzętem zakupionym przez WOSP. Sorki i jeszcze jedno - słynna akcja różaniec na granicę gdzie PR woziły ludzi po całej Polsce za różaniec - jak to się ma do biznesu ???????. Miłego dnia.

Tak jeszcze ad vocem do tematu. Czy to jest Forum Kolejowe czy szczujnia wyznawców jedynej słusznej zmiany 500+. Komu przeszkadzały pociągi przez 25 lat na Woodstock. A czy do Częstochowy i do Lichenia też trzeba ograniczyć ilość kursów. Tam też bydło jeździ z ONR i innych faszystowskich organizacji ????
Galeria Miłośników Fotografii Kolejowej http://www.gmfk.pl

Przesiadłem się z Windy na Ubuntu 16.04 Nigdy więcej Windowsa :-)
Odpowiedz

#14
I nagle pan Premier wydał polecenie uruchomienia pociągów. I okaże się, że wcale nie były nieopłacalne?
Odpowiedz

#15
RysiekChaszcz: Niezły z Ciebie numer. Tyle wysiłku dla udowodnienia mojej nienawiści zostało zniweczone Twoimi inwektywami. Wygląda na to, jakbyś nie umiał się od nich powstrzymać, tak jak Jurek Owsiak :-) Z miłości i tolerancji oczywiście...

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.