Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POLREGIO na Pol’and’Rock Festival
#7
Cytat:Jakoś w latach ubiegłych nie było z tym problemów, a teraz nagle się pojawiły? Przecież na prawo i lewo sieje się propagandę sukcesu jak to spółki kolejowe należące do skarbu państwa wychodzą na prostą, a tu nagle pojawiają się problemy z uruchomieniem kilku pociągów? Takie bajki to mogą wciskać dzieciom na dobranoc.
Właśnie jedną z metod wyjścia na prostą jest pozbycie się zbędnego majątku i nieuruchamianie nierentowych pociągów (tak wiem, beton kolejowy, przecież kolej jest dla pasażera, nie pasażer dla kolei itd., itp.). Jeżeli są zaś dochodowe to dlaczego żaden przewoźnik jakoś nie garnie się do nawet szczątkowych połączeń na Woodstock? Przecież dla przewoźnika samorządowego wygospodarować jednostkę na uruchomienie pociągu specjalnego to zwykle żaden problem. Nie mówiąc już o IC.

Cytat:A mnie to wcale nie bawi i nie dziwi. Tylko ktoś zaślepiony niektórymi ideologiami nie zauważy , jak niektóre środowiska robią wszystko, aby utrudnić działalność Owsiaka.
Odpowiem pewną metaforą autorstwa W. Młynarskiego: https://www.youtube.com/watch?v=hiKBY95gf8E
Jurku mój, nikt się aż do tego stopnia tobą nie interesuje...

Cytat:Głęboko wierzę, że decyzja o nieuruchamianiu pociągów na Pol’and’Rock Festival się PR-om czkawką odbije, czego z całego serca im życzę.
Jakiś przysłowiowy Seba z Karyną zdecydują w przyszłości, że z Brajankiem do babci pojadą przywróconym przez Jarka PKSem zamiast obrzydliwymi PRam? Wolne żarty.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz



Wiadomości w tym wątku
RE: POLREGIO na Pol’and’Rock Festival - przez rustsaltz - 04.06.2019, 11:36
POLREGIO na Pol’and’Rock Festival - przez sztaba - 15.06.2019, 07:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.