Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NEWAG
#31
W 2015 roku przeniesiono produkcję lokomotyw z oddziału w Gliwicach do Nowego Sącza. Zwolniono ponad połowę pracowników. Czy jest ktoś, kto wie co aktualnie tam robią? (jeżeli w ogóle coś robią) Czy jest to martwy zakład przeznaczony do wyburzania, a może odbywają się tam teraz remonty lokomotyw? Jak ktoś tam pracuje, zna pracownika, albo po prostu wie jaka jest tam sytuacja to będę wdzięczny jak się tą informacją podzieli Smile


(jeśli ten temat powinien być w innej kategorii to przepraszam, przejrzałem wszystkie i ta mi się wydała najbardziej słuszna)
Odpowiedz

#32
Wróbelki ćwierkają, że w Gliwicach zostali tylko związkowcy, których nie można zwolnić i dostają raz na pół roku EP09 do pomalowania tzn. przeprowadzenia P4.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#33
tzw. wróbelki kto to? Czyli jest to zwyczajnie zamknięty zakład.
Odpowiedz

#34
Niezupełnie, realizują tam także naprawy gwarancyjne.

Uzupełniłem brakujący przecinek. /Dominik
Odpowiedz

#35
Tzw. wróbelki, czyli znajomi znajomych, którzy pracują w Gliwicach.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#36
Wystarczy zerknąć na stronę IC do zakładki przetargi. Gliwice wygrały przetarg na przeprowadzenie 28 napraw EP09 poziomu P4.
Odpowiedz

#37
Czy tak jak napisał @rustsaltz dostali dziewiątki do pomalowania, no ale lepsze to niż nic.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  PESA+NEWAG+FPS w holdingu Adams 2 3 224 25.12.2023, 22:47
Ostatni post: Orzeu

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.