Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PKP Intercity praca jako konduktor.
#16
Stabilność - tak; natomiast co do zarobków to jest tak, że nie ma jednej stałej średniej - jak wyjeździsz nadgodziny to możesz mieć nawet ponad 3000 na rękę z premiami itp. Ale tak - aplikować, warto Smile
Odpowiedz

#17
To napisz mi tylko czy jak jest umowa o pracę to czy jest jakaś podstawa. I już Ci dupy nie zawracamSmile
Odpowiedz

#18
Jako konduktor bez nadgodzin zarobisz jakies 2500 netto......oczywsicie masz miec nienaganny wyglad oraz znajmosc jezyka obcego na poziomie dobrym. Praca oczywiscie w duzym miescie takim jak Poznan, Trojmiasto czy Wawa. W fabrykach czy magazynach oferuja lepsze warunki
Odpowiedz

#19
A no to ślicznie dziękuję za informację Smile zachęciłes mnie
Odpowiedz

#20
Panowie, a napiszecie na co warto zwrócić uwagę przed rozmową kwalifikacyjną? Jak wygląda rekrutacja? Na co kładą nacisk? Mam tydzień na przygotowanie się i chciałbym cos tam doszlifowac.
Odpowiedz

#21
Na co kładą nacisk - nie wiem, mogę Ci napisać jak wygląda rekrutacja:
Na samym początku będziesz robił jakiś test z liczbami (prosty, jedna poprawna odp. i go zdasz).
Później podzielą Was na dwie grupy i Waszym zadaniem będzie przekazać dlaczego warto podróżować PKP Intercity (uwaga - na to zadanie jest 15 minut)
Następnie będzie kolejna rozmowa gdzie każą Wam odczytać po angielsku komunikat i będą pytali o najtrudniejsze doświadczenia, jak radzsz sobie ze stresem (z czym raczej z racji pracy w SOK i SW nie powinieneś mieć problemu), jak współpraca z drugą osobą Ci się układa...
Później będzie rozmowa z naczelnikiem.
Ja wynik otrzymałem od razu (że mnie chcą) natomiast nie przeszedłem badań.
Odpowiedz

#22
Ja chciałam dopytać właśnie o badania...czy poza wzrokiem i słuchem badają jeszcze coś? Nie mam problemuani ze wzrokiem, abi ze słuchem...ale jakoś boję się tych badań.
Odpowiedz

#23
(12.02.2019, 09:16)She34 napisał(a): Ja chciałam dopytać właśnie o badania...czy poza wzrokiem i słuchem badają jeszcze coś? Nie mam problemuani ze wzrokiem, abi ze słuchem...ale jakoś boję się tych badań.
Mi badano tylko wzrok i wyszlo ze mam astygmatyzm mimo wszystko lekarz ogolny wystawil mi zaswiadczenie o braku przeciwskazan
Odpowiedz

#24
Cześć, czy ktoś składał CV na konduktora do IC na rekrutację która zakończyła się 06.09.2020  do sekcji wrocław. Czy odezwali się do kogoś? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Sad Kobieta, jako maszynista w Cargo - Dlaczego nie? MartaMechanikCargo 5 721 20.03.2024, 12:02
Ostatni post: vulcan
  konduktor koleje wielkopolskie kamarama 0 333 08.12.2023, 15:35
Ostatni post: kamarama
  Praca jako rewident a uwalone badania na licencji Kamilnexia 4 1 121 08.06.2023, 23:19
Ostatni post: Kamilnexia
  Praca jako sygnalista - operator automatycznego systemu ostrzegania erkom 0 675 30.11.2022, 21:11
Ostatni post: erkom
  Praca jako stażysta maszynista w Kolejach Malopolskich kilka pytań sherdog 7 2 492 21.04.2022, 10:07
Ostatni post: 4est

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.