Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZDJĘCIE KWIETNIA 2018 - WYNIKI
#1
Ogłaszamy wszech i wobec, iż zdjęciem kwietnia zostaje praca autorstwa @Mateusz Gadziński ilością 13 głosów. 
[Obrazek: 98914.jpg]

Drugie miejsce  ex aequo ilością 5 głosów zajmują zdjęcia:
autorstwa @Afrika Bambaataa
[Obrazek: _DSC1749.JPG]
oraz autorstwa @Marcin Łosicki
[Obrazek: st44-2054fot.JPG]

Natomiast miejsce trzecie ilością 4 głosów zdobywa praca autorstwa @Jakubix96
[Obrazek: 43-272_2.jpg]

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy Wink
Odpowiedz

#2
Brawo,mój faworyt Smile  Szkoda że frekwencja dalej taka słaba Confused
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

#3
W tym miesiącu nie było źle z frekwencją. Ja za słabą uznaję, gdy zostaje oddanych mniej niż 30 głosów.
Odpowiedz

#4
No wiesz..na tylu użytkowników ..a z ciekawości jak można sprawdzić albo czy ktoś wie ile średnio użytkowników tu zarejestrowanych loguje się np  w miesiącu czy dniu...ciekawi mnie ile jest osób mniej lub więcej ale 'czynnych' tutaj..
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

#5
Bądźmy szczerzy, 30 głosów na tulu aktywnych użytkowników to i tak według mnie jest kropla w morzu. Od trzech miesięcy info o głosowaniu wrzucam na forumowy fanpage, ale mimo to skutek jest marny.
Odpowiedz

#6
Nie mogło być inaczej.
Gratulacje Smile
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz

#7
(22.05.2018, 13:01)Adams napisał(a): Bądźmy szczerzy, 30 głosów na tulu aktywnych użytkowników to i tak według mnie jest kropla w morzu. Od trzech miesięcy info o głosowaniu wrzucam na forumowy fanpage, ale mimo to skutek jest marny.

W następnym miesiącu dołącze się do głosowania.
Odpowiedz

#8
Ooo i takie podejście mi się podoba. Bierzcie przykład z @vernalisadonis Smile
Odpowiedz

#9
Można tylko pogratulować Smile  W tym głosowaniu widać "dominacje" lokomotyw spalinowych Wink
Odpowiedz

#10
Gratulacje dla całego podium, szczególnie dla Mateusza. Chciałbym zwróci uwagę na fakt że zwycięska trójka, jest spoza czołówki. Dodaje to dodatkowego smaczku całej zabawie, i oby tak dalej!
Odpowiedz

#11
Dziękuję wszystkim za docenienie tej skromnej fotografii Big Grin Siedzenie na drzewie przy temperaturze +30 stopni na wysokości około 3 metrów nie było łatwe Big Grin Tym bardziej, że upierniczyła się mi najlepsza bluza w żywicy Big Grin Mam nadzieję, że to nie będą tylko takie pierwsze gratulacje dla mojej skromnej osoby i jeszcze kiedyś zdobędę ten tytuł ;D Pozdrawiam i dziękuję
Odpowiedz

#12
(28.05.2018, 20:20)Mateusz Gadziński napisał(a): Siedzenie na drzewie przy temperaturze +30 stopni na wysokości około 3 metrów nie było łatwe Big Grin
Obok zdjęć pociągów ze zwierzętami w kadrze, fotografowanie z drzew, słupów i innych miejsc na wysokości kolejnym znakiem rozpoznawczym Mateusza Big Grin
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ZDJĘCIE SIERPNIA - WYNIKI Adams 0 12 829 03.10.2019, 17:39
Ostatni post: Adams
  ZDJĘCIE LIPCA - WYNIKI Afrika Bambaataa 1 2 657 18.09.2019, 12:53
Ostatni post: pasqudek
  ZDJĘCIE CZERWCA - wyniki Afrika Bambaataa 0 2 188 18.08.2019, 22:50
Ostatni post: Afrika Bambaataa
  ZDJĘCIE MAJA - WYNIKI Afrika Bambaataa 0 2 216 12.07.2019, 06:55
Ostatni post: Afrika Bambaataa
  ZDJĘCIE KWIETNIA - WYNIKI Adams 2 3 022 28.05.2019, 16:34
Ostatni post: norbis97

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.