Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EuroCity "Szombierki" do EC Szombierki
#1
Wspólnie z Elektrociepłownią Szombierki zapraszamy w podróż w odchodzącą krainę dawnego przemysłu. W krainę przykurzonych sadzą, ceglanych hal, w świat przesiąknięty zapachem smarów i pary. Celem wycieczki, w którą zabierze swoich gości nasz wąskotorowyc pociąg, będzie zabytkowa Elektrociepłownia Szombierki. Warto podkreślić, że dla turystów indywidualnych jest to praktycznie jedyna możliwość zwiedzania zakamarków Elektrociepłowni.
Wąskotorówka odjedzie punktualnie o 10:30 z peronu wąskotorowego na Dworcu PKP w Bytomiu (od strony ul. Zabrzańskiej). Orientacyjny powrót do Bytomia na godzinę 13.00. Całkowity koszt wycieczki obejmujący wszystkie atrakcje wynosi 15 zł od osoby.
Ilość miejsc jest ograniczona – zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji telefonicznej, mejlowej lub przez gg.

REZERWACJE I INFORMACJA DLA TURYSTÓW

Telefoniczna: 0-666 904 142, 0-513 872 200 (od 9:00 do 20:00)

E-mail: <!-- e --><a href="mailto:info@sgkw.eu">info@sgkw.eu</a><!-- e -->

GG: 31183487

Zapraszamy serdecznie :-)
Jeśli masz pytania odnośnie GKW to napisz do nas na gg: 31183487 - odpowiemy na pytania :))
Odpowiedz

#2
Już od 27 lutego w każdą ostatnią niedzielę miesiąca aż do czerwca oprócz kwietnia (święta wielkanocne) zapraszamy wszystkich chętnych do zwiedzania EC Szombierki połączonej z jazdą wąskotorówką. Koszt 15 zeta o łepka ;-)
Jeśli masz pytania odnośnie GKW to napisz do nas na gg: 31183487 - odpowiemy na pytania :))
Odpowiedz

#3
A kiedy ta impreza?
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz

#4
27 lutego, ale nie wiem, czy zdążysz to przeczytać, bo jakiś nadgorliwy admin już mi jeden post przeniósł, choć nie wiedział, po co go tam zapisałem Undecided Brak mi już słów do adminów na tym forum...
W końcu post powyżej jest napisana data...

Administracja chętnie zapozna się z twoimi uwagami, zapraszam do dyskusji.
//przem710


Już niewiele miejsc zostało więc jeszcze raz zapraszamy do rezerwacji na zwiedzanie EC Szombierki wraz z przejazdem naszym wąskim pociągiem Smile Polecam nr gg oraz maila
;-)

//edit by Obleśny Szczur
Posty scaliłem, używaj opcji edytuj.
Jeśli masz pytania odnośnie GKW to napisz do nas na gg: 31183487 - odpowiemy na pytania :))
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.