Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilety na pociągi międzynarodowe
#1
Witam,
Ostatnio na "rozmównicy" zacząłem temat zniżek na bilety międzynarodowe, ale temat ten szybko uciekł w dół. Dlatego postanowiłem założyć nowy wątek o tym temacie. Proszę więc aby każdy kto wie cokolwiek na ten temat, kiedykolwiek kupował bilet na pociąg międzynarodowy, wypowiedział się w tym temacie.

Ja wiem tylko, że pracownicy kolei, ani studenci nie mają zniżek na takie pociągi, ale może wy wiecie o jakichkolwiek zniżkach Smile
Odpowiedz

#2
Patrzyłeś na różne specjalne oferty na https://www.intercity.pl/pl/site/dla-pas...graniczne/ ?
Odpowiedz

#3
Nie nie zaglądałem tam Big Grin Dzięki Smile
Odpowiedz

#4
Witam. Chce na wiosnę pojechać do Wiednia. I tu pojawia się kilka pytań.
1 gdzie kupić bilet? Na stronie TK nie pokazuje się ikonka kup bilet. Szukałem na stronach Niemieckich ale podaje ze na chwile obecną nie mogą podać ceny (nie ważne czy wpisuje datę za tydzień czy za miesiac)
2 Co zrobić aby mieć 100% pewność że będę w przedziale tylko we dwoje? Kupić 3 bilety?
3 co wybrać kuszetkę czy wagon z miejscami leżącymi.
Nigdy takim nie jechałem wiec nie wiem. Smile
Pociąg to NJ 457 NightJet. W siadał bym w Zielonej.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

#5
@Tresor: pisze się: wsiadałbym. To jest jeden wyraz, a nie trzy.
Odpowiedz

#6
Autokorekta. Posta pisałem z tel i nie zauważyłem. Smile a coś podpowiesz po za gramatyką?
Odpowiedz

#7
Witam, 
czy ktoś posiada kody stacji (Kurs' 90) w relacjach międzynarodowych? Np. Berllin Hbf, Wiedeń, Praga, Moskwa
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  SIECIOWE BILETY ced24 4 2 105 24.11.2021, 22:40
Ostatni post: SRC
  Darmowe bilety. masovian 3 3 015 29.03.2017, 14:08
Ostatni post: wołodyjowskiIC
  Bilety w KM nihao 1 2 701 02.08.2015, 13:46
Ostatni post: kazio

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.