Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadectwo maszynisty
Koledzy, czy ktoś z Was słyszał może już jakieś wieści z Zakładów po zaliczeniu etapów rekrutacji? Rozumiem, że pandemia itd., ale czekamy już naprawdę długo.
Odpowiedz

Do piątku mają trwać rozmowy online i później oczekiwanie na odp dla Tych osób ( do 2 tygodni ) i pewnie dopiero wtedy coś więcej się dowiemy
Odpowiedz

Dzięki. Obyśmy jak najszybciej się dowiedzieli.
Odpowiedz

I jak tam? Czy do kogoś kto po poprawce miał rozmowe online odzywali się z IC ?
Odpowiedz

Na rozmowie online mówili, że do końca tego tygodnia odezwą się do każdego kto był, bez względu na to czy pozytywnie czy negatywnie.
Odpowiedz

Czy osoby które są po rozmowie online i w tym tygodniu czekały na telefon doczekały się że tak powiem? Czy ktoś wie co w ogóle z kursem czy ma szanse się rozpocząć w najbliższych tygodniach?
Odpowiedz

Ja miałem rozmowę 3 listopada. Też czekałem, bo mówili, że informacja miała być do końca tego tygodnia. Informacja miała być dla wszystkich którzy byli na rozmowach, nieważne czy pozytywna czy negatywna. 
Może w przyszłym tygodniu zadzwonię tam żeby dowiedzieć się czegoś.

Ogółem instruktor w Krakowie w pierwsze dni października mówił, że pierwszy kurs na warsztacie zaczyna się w na początku listopada.
Odpowiedz

Dowiedziałem się dziś, że zakłady jeszcze nie przesłały wyników rozmów.
Odpowiedz

Panowie, biorąc pod uwagę to jak wygląda cały proces, jak i kwestie typu badania wstępne, myślicie że kurs ma szansę rozpocząć się w tym roku?
Odpowiedz

Mnie człowiek z działu rekrutacji powiedział że rozmowy wstępne mają trwać do końca listopada, więc jeszcze troche czasu zostało, ale patrząc na cały proces jak i to co dzieje w 2020 roku myślę że realnym będzie przyjąć początek kursu na styczeń 2021, ale to tylko moje przypuszczenia...
Odpowiedz

Oni mają różne informacje. Dział rekrutacji tłumaczył, że zakład nie wysłał wyników testów przez dwa tygodnie a zakład tłumaczy, że wysłał w dniu testów.
Tak samo test poprawkowy, instruktor obiecał, że prześle tego samego dnia a pracownik rekrutacji tłumaczy po dwóch tygodniach, że dziś rano do niego dotarły.

Ja znów dostałem informację, że ostatnie rozmowy zakończyły się ponad dwa tygodnie temu. Teraz dział rekrutacji oczekuje wyników rozmów, które miały być do końca zeszłego tygodnia.

W październiku instruktor mówił, że kurs planowany jest na listopad.

Badania wstępne są wykonywane ze skierowania pracodawcy, okresowe są wstrzymane i prywatne na licencję.

U siebie w firmie we wrześniu byłem na kontrolnych i wstępnych na nowe stanowisko i było też wiele osób ze wstępnymi do innej firmy. Także badania są wykonywane.
Odpowiedz

Dokładnie tak - ja też słyszałem, ze ostatnie rozmowy zakończyły się już jakiś czas temu.

Nie ma szans chyba, żeby kurs gdziekolwiek zaczął się w listopadzie. Natomiast mam nadzieję, że w grudniu/styczniu już tak, ale dobrze byłoby już konkretnie wiedzieć co i jak. Nie mówiąc o badaniach... A co do nich, to też słyszałem, że wstępne, w odróżnieniu od okresowych mogą być wykonywane, więc nie bardzo rozumiem z czego wynika ta zwłoka. Tak jak Kolega @MarcinKatowice, napisał - realny wydaje się początek 2021. Oby!

Cóż... nic odkrywczego nie napiszę - pozostaje czekać.
Odpowiedz

Sprawdźcie skrzynki mailowe.
Odpowiedz

Jedni dostali e-maile o oczekiwaniu inni innej tresci
Odpowiedz

No pięknie, teraz kwestie organizacyine, no to znowu będziemy czekać pół roku...
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Świadectwo w Kolprem Stażysta 1 1 068 03.06.2023, 07:22
Ostatni post: Ajron24
  Nabor na swiadectwo w IC Kamilnexia 178 38 809 27.07.2022, 10:11
Ostatni post: Kamilnexia
  Świadectwo maszynisty IC Katowice Himmer 6 1 719 25.07.2022, 00:20
Ostatni post: Kamilnexia
  Gdzie szukać informacji o kursie na świadectwo ? VoyTeck 3 2 182 29.06.2022, 07:24
Ostatni post: Manio
  Jaki przewoźnik na swiadectwo gradziak 0 1 173 28.05.2022, 09:16
Ostatni post: gradziak

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
6 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.