Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadectwo maszynisty
A jakieś kolejne nabory się szykuja ? Czy przez koronę wstrzymane ?
Odpowiedz

Ale te od 2 listopada to dla osób piszących poprawkowy test czy ogólnie dla wszystkich ?
Odpowiedz

(21.10.2020, 16:57)kandydat napisał(a): A jakieś kolejne nabory się szykuja ? Czy przez koronę wstrzymane ?

Jeszcze jeden kurs się nie zaczął a Ty oczekujesz następnego naboru. Teraz to trzeba liczyć rok do przodu.

ponio, a Ci co napisali do 5 błędów nie mieli już rozmowy?
Ja pisałem poprawkowy.
Odpowiedz

Kurs w wce zaczyna się 8 listopada. Ponoć zbierają chętnych na grudzień. W CS natura w wawie też miał być pod koniec roku. Pytanie czy te kursy się odbęda czy przez koronawirusa zostaną wstrzymane. Bo szczerze to wolałbym to zacząć i jak najszybciej skończyć. Bez żadnych przerw
Odpowiedz

Zadzwoń i dowiedz się u źródła.
Przecież my piszemy o świadectwie a Ty myślisz wątki ciągle.
Pytasz o nabór na świadectwo a teraz o kursie na licencje.
Nikt Ci tu nie odpowie czy się odbędą czy nie.

W JMS w Krakowie zaczął się już albo zacznie w ten weekend kurs na licencje.
Odpowiedz

Shocked 
Ja miałem 3 błędy więc miałem już rozmowę, a nawet wstępna informację że komisja pozytywnie zaopiniowała i mam czekać na kontakt z zakladu
Odpowiedz

Czyli na rozmowie kwalifikacyjnej rozwiązuje się jakiś test? Drozumiem że dotyczy wiedzy którą powinniśmy posiadać po ukończeniu kursu na licencję ?
Odpowiedz

Masz rację odnośnie licencji. Sorki za pisanie nie w tym temacie. Ale tutaj są ludzie którzy już ja mają i mogą podzielić się wiedzą
Odpowiedz

(23.10.2020, 12:08)kandydat napisał(a): Czyli na rozmowie kwalifikacyjnej rozwiązuje się jakiś test? Drozumiem że dotyczy wiedzy którą powinniśmy posiadać po ukończeniu kursu na licencję ?

Przecież pisaliśmy wielokrotnie już o pierwszym spotkaniu na którym jest test z sygnalizacji i techniku ruchu. 
A jak myślisz, czego może dotyczyć? Dlaczego mieliby poruszać zagadnienia spoza kursu na licencję maszynisty kiedy właściwie tylko ona jest wymagana?
Odpowiedz

@kandydat, od czasu jak się pytasz po kilka razy o to samo, czy, gdzie, kiedy można zrobić licencję, za ile, gdzie lepiej, co potem, jak, ja dowiedziałem się tego w godzinę a obecnie jestem w połowie licencji. Może daj sobie spokój- bez samodzielności ciężko będzie coś osiągnąć.
Odpowiedz

Może masz rację. Założyłem tu konto bo liczyłem że mozna tutaj czegoś konkretnego się dowiedzieć od praktyków. Ty piszesz że jesteś w połowie kursu. Ja dzwoniłem do różnych ośrodków z mojej okolicy i podali konkretne daty ale zastrzegali że wszystko zależy od sytuacji z koronawirisem. u. Szkoda że nie napisałeś czy szkolenie przerwane czy wszystko idzie zgodnie z harmonogramem... Wiem że to takie polskie. Czasem to mnie zniechęca do zmiany PRACY. Że musiałbym się użerać z ludźmi dla których pomoc innym to ogromny wysiłek. Na forum spotkałem się tylko z jedną konkretną osobą która w znacznym stopniu mi pomogła.aaa i odnośnie @jakuba. Nie mam pojęcia z czego może być test na rozmowie. Myślałem że logicznym jest że skoro zdałem licencję to wiedzę z kursu mam przyswojona. Cóż widzę że dla Ciebie to nieoczywiste. Dzięki , bez odbioru ?
Odpowiedz

Jakbym miał przerwaną to bym o tym wspomniał, jak wszystko idzie normalnie to nie widzę powodu aby o tym dodatkowo informować. O tym teście jest napisane kilka stron z całego tego wątku (cały ma 44 strony). Na wszystkie pytania znalazłbyś odpowiedzi. Zamiast przejrzeć spokojnie całość i mieć pogląd i jasność sytuacji to pytasz o opisane rzeczy i teraz jeszcze oskarżasz.
Odpowiedz

@kandydat
Nie jest oczywiste, bo kurs ani egzamin nie jest państwowy. Egzamin na licencję maszynisty przeprowadzany jest w i przez ośrodek szkolenia.
Intercity po prostu weryfikuje wiedzę kandydata z tego zakresu. Jeśli nie odpowiada Ci taki sposób rekrutacji albo uważasz, że nie dasz rady to w przyszłości wybierzesz innego przewoźnika.

Jest wątek odnośnie licencji maszynisty, nie wiem po co robisz bałagan w tym wątku.

Tak jak kolega wyżej napisał, trochę samodzielności.
Zastanów się teraz - jesteśmy wątku o świadectwie maszynisty, piszemy o rekrutacji na szkolenie na świadectwo maszynisty. Licencję już mamy, jedni rok, dwa, ja osobiście zdałem w 2018, pracuję na kolei tylko w prywatnym przedsiębiorstwie - skąd mamy wiedzieć jak teraz odbywają się kursy na licencję? Mogę Ci powiedzieć jak ja to zrobiłem. Zapisałem się na kurs, na pierwszym spotkaniu zapłaciłem połowę, na którymś z kolei zapłaciłem drugą część, jeździłem co weekend żeby się coś nauczyć, przyszedł egzamin, zdałem i złożyłem wniosek o wydanie licencji. Co w tym skomplikowanego?
Odpowiedz

(22.10.2020, 18:36)ponio napisał(a): Ja miałem 3 błędy więc miałem już rozmowę, a nawet wstępna informację że komisja pozytywnie zaopiniowała i mam czekać na kontakt z zakladu

Do jakiego zakładu startujesz, bo jestem w tej samej sytuacji i ciekawi mnie kiedy ruszy kurs
Odpowiedz

Zachodni
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Świadectwo w Kolprem Stażysta 1 1 068 03.06.2023, 07:22
Ostatni post: Ajron24
  Nabor na swiadectwo w IC Kamilnexia 178 38 786 27.07.2022, 10:11
Ostatni post: Kamilnexia
  Świadectwo maszynisty IC Katowice Himmer 6 1 719 25.07.2022, 00:20
Ostatni post: Kamilnexia
  Gdzie szukać informacji o kursie na świadectwo ? VoyTeck 3 2 180 29.06.2022, 07:24
Ostatni post: Manio
  Jaki przewoźnik na swiadectwo gradziak 0 1 173 28.05.2022, 09:16
Ostatni post: gradziak

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.