Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadectwo maszynisty
Pni

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

Możesz jaśniej ? Ten rewident a taki zły ? Nie mam licencji na maszynistę takze to obecnie odpada. Ale w sumie licencji na rewidenta też nie mam
Odpowiedz

@kandydat
tak w skrócie - rewident puka w obrzeża kół spisuje nr wagonów, coś takiego jak kierownik pociągu.
coś się stanie na szlaku bo nie dopilnowałeś to wtedy masz problem.
[Obrazek: a12192e1d739f5b8968831882fe0bfd5.jpg]

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

I jakie są oferty pracy w tym plk?
Odpowiedz

Wszystkim dążącym do celu w postaci pracy jako maszynista życzę sukcesów. Ja od kilku lat pracuję w PKP IC. Jestem maszynistą. Do spółki przyszedłem z własną licencją, zrobiłem świadectwo w firmie i jeżdżę.
Odpowiedz

W którym oddziale ? Polecasz pracę ? Jak wygląda grafik ?
Odpowiedz

W Centralnym. Praca bardzo odpowiedzialna. Wymaga sporych umiejętności. Ciekawa. Daje sporo satysfakcji. Grafik? Są różne służby. I takie po 12 godzin i takie na 6. Jak się pracuje po 12, to dni pracy jest mniej. Nie chodzimy do pracy tak często jak ludzie pracujący codziennie po 8 godzin. Mamy więcej wolnego. Pracę zaczyna się i o 3 nad ranem, ale i 17. Podobnie się kończy. Można skończyć o 14, ale też o 2. Czasem pracę zaczyna się jazdą pasażerem, ale i w ten sposób można też skończyć.
Odpowiedz

A jest jeszcze zapotrzebowanie na maszynistów ?
Odpowiedz

Trochę dziwnie to zabrzmi, ale z tym jest różnie. W jednej sekcji jest za mało maszynistów, a w innej za dużo. Póki trwają rekrutacje należy uznać że ludzi potrzebują.
Odpowiedz

Mam pytanie.
Czy jest tu ktoś , kto został zaproszony już ma rozmowę rekrutacyjną z komisją w PKP IC , jest przed taką rozmową lub po ?
Odpowiedz

Czekam na wyniki tejże rozmowy, w ciągu 2 tygodni mają się kontaktować, a minęły dopiero 3dni
Odpowiedz

A ile czasu Cię maglowali i czy w pytaniach testowych jakiś błąd zrobiłeś?
Odpowiedz

Rozmowa 60min a co do błędów to 3
Odpowiedz

Mógłbyś skrócić jak przebiega cała rozmowa ?
Odpowiedz

To ja miałem 1 błąd, pozostałe pytania zaliczyli choć odpowiadanie swoimi słowami.
Rozmowa jak rozmowa o pracę,
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Lightbulb Licencja maszynisty i świadectwo Adiqxz 1 60 Wczoraj, 13:11
Ostatni post: Dudi85
  Świadectwo w Kolprem Stażysta 1 1 121 03.06.2023, 07:22
Ostatni post: Ajron24
  Nabor na swiadectwo w IC Kamilnexia 178 40 145 27.07.2022, 10:11
Ostatni post: Kamilnexia
  Świadectwo maszynisty IC Katowice Himmer 6 1 802 25.07.2022, 00:20
Ostatni post: Kamilnexia
  Gdzie szukać informacji o kursie na świadectwo ? VoyTeck 3 2 248 29.06.2022, 07:24
Ostatni post: Manio

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.