Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadectwo maszynisty
Dzięki za informację.
Odpowiedz

Ktoś coś wie czy w Łodzi lub Warszawie będzie uruchomiony nabór na licencję maszynisty ? Przepraszam że pytam nie w temacie. Ostatnio w ŁKA pojawiło się ogłoszenie na konduktora. Mógłby ktoś po krotce opisać charakterystykę pracy ?
Odpowiedz

Nie będzie przyjęć dopóki kononoświrus się nie skończy Wink Chociaż licencję robią, ale po co?
Odpowiedz

Zanim się skończy to nie będzie miał kto pracować, ale fakt jest taki że o licencje teraz bardzo ciężko, dostać się na świadectwo graniczy z cudem
Druga sprawa jest też taka że z czasem trzeba będzie wrócić do normalności mimo tego że wirus będzie krążył wokół nas
Odpowiedz

Znaczy ja wiem jak to wygląda we Wrocławiu. U nas w CSID Natura Tour robią licencje, jeżdżą na symulatory a niebawem w zakładzie będą przyjęcia na świadectwo.
Odpowiedz

Smile 
Jaki to zakład?
Odpowiedz

Dzwonili do kogoś z IC? 
Warszawa, Kraków?
Odpowiedz

Marcin. Mam licencje mowisz ze na swiadectwo graniczy z cudem. Jestvto z zwiazane z koronawirusem. Czy juz rynek tak sie zapchal ze za pozno aby skladac papiery ??? Bo z tego co widze to duzo ludzi ucieklo z pkp cargo moze tam beda potrzebowac. Chodz wiem teraz bieda z towarami. I pytanko w ic na rozmowie sa jakies testy ??
Odpowiedz

Czy ktoś wie kiedy będzie można znów robić badania wstępne na licencję maszynisty?
Odpowiedz

Kamilnexia, ja pisałem wstępne testy na świadectwo w ic
Odpowiedz

Co miales na testach jesli mozna wiedziec ??. Teraz chyba jest nabor do ic cv wyslalem ale widze ogolni3 bieda w zatrudnieniu w kazdej spolce. No ale nie ma co sie poddawac.
Odpowiedz

CV wysłałeś, a.odezwali się do Ciebie?
Odpowiedz

To było już dawno, nie pamiętam pytań, ale w większości to ie-1, ir-1
Odpowiedz

Ja dzis wyslalem cv
Odpowiedz

(19.08.2020, 12:05)Jakub napisał(a): Dzwonili do kogoś z IC? 
Warszawa, Kraków?

Narazie cisza
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Świadectwo w Kolprem Stażysta 1 1 068 03.06.2023, 07:22
Ostatni post: Ajron24
  Nabor na swiadectwo w IC Kamilnexia 178 38 783 27.07.2022, 10:11
Ostatni post: Kamilnexia
  Świadectwo maszynisty IC Katowice Himmer 6 1 719 25.07.2022, 00:20
Ostatni post: Kamilnexia
  Gdzie szukać informacji o kursie na świadectwo ? VoyTeck 3 2 180 29.06.2022, 07:24
Ostatni post: Manio
  Jaki przewoźnik na swiadectwo gradziak 0 1 172 28.05.2022, 09:16
Ostatni post: gradziak

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.