Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadectwo maszynisty
Tak, ale podziękowałem. Co ciekawe skladalem na Wawe a mieszkam od stolicy 450 km XD.
Odpowiedz

Ja do Lotosu 800 km Big Grin
Odpowiedz

Do siedziby masz 800 km, do punktu zbornego dużo bliżej
Odpowiedz

To fakt, a że szkolenie w siedzibie, to 800 km Wink
Odpowiedz

A ja do Lotosu mam 8 km, mam badania, a do mnie nie zadzwonili w sprawie licencji...
Odpowiedz

Bo nie szukali ludzi na licencję. Poza tym Lotos średnio patrzy na miejsce zamieszkania gdyż system pracy który tam jest nie wymaga mieszkania blisko siedziby czy gniazda
Odpowiedz

W teorii miało być to szkolenie , 20 czerwca mówili o tym na rozmowie, chyba że i im się potem odwidziało i zaniechali dalszych działań w tym kierunku.
Odpowiedz

(09.07.2018, 10:15)Konrad1961 napisał(a): IC zaczęło dzwonić do tych którzy zakładali aplikację na świadectwo.

A to już się skończyła rekrutacja ?
Odpowiedz

(09.07.2018, 10:36)Konrad1961 napisał(a): Tak, ale podziękowałem. Co ciekawe skladalem na Wawe a mieszkam od stolicy 450 km XD.

Robisz w Cargo, to po co składałeś ???
Odpowiedz

Składałem bo jeszcze niedawno moja sytuacja była niepewna. Teraz jest już wszystko OK i podziekowałem
Odpowiedz

Aha. Nie wiem, może coś mi się przewidziało, ale rekrutacja nie miała trwać do 20 lipca ?
Odpowiedz

Miała ale coś jak widac się zmieniło bo ogłoszenia zniknęły
Odpowiedz

Witam Wszystkich! Pytanie do chłopaków, którzy dostali się na świadectwo do IC. Jak oceniacie test wiedzy, co w szczególności się przewijało, czy było coś co Was zaskoczyło? Jak przebiegała rozmowa rekrutacyjna, ile czasu będzie trwał warsztat + teoria i jakie warunki finansowe Wam zaproponowano, co z lojalką? Wszyscy zainteresowani będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie informacje?
Ja mam takie informacje że ponoć oferują hotel na czas warsztatu a warunki to najniższa krajowa + ewentualnie wysługa i ekwiwalent za węgiel jakby ktoś będzie przechodził ze spółki z grupy PKP i 3 lata lojalki po odbyciu szkolenia lub kara 100 tys. zł. Ile w tym prawdy nie wiem.
Odpowiedz

Jupiter, na połowę pytań odpowiedź sam już znasz. Test wiedzy - pytania typowe z licencji, sygnalizacja, technika ruchu
Rozmowa standard, dlaczego, co gdzie i kiedy. Warsztat, około 2,5/3 miesięcy. Staż - najniższa krajowa, lojalka 5 lat. 60tysi
Odpowiedz

(10.07.2018, 10:47)Jupiter napisał(a): ile czasu  będzie trwał warsztat + teoria

Eh tyle razy już o tym pisano. Warsztat 2 miesiące, potem jazda za obserwatora przez 3 miesiące, potem szkolenie teoretyczne 1-2 miesiące, i jakiś rok jazda pod nadzorem, egzamin i zostajesz maszynistą. Potem pojawia się nowość, bo podobno w IC przyjęto "ścieżkę kariery maszynisty" (czy jak to tam się nazywa) zgodnie z którą świeżak najpierw robi przez pół roku na manewrach, potem kolejne pół roku w TLK. Dopiero po tym okresie może iść na szybsze pociągi.


Cytat:Ja mam takie informacje że ponoć oferują hotel na czas warsztatu a warunki to najniższa krajowa + ewentualnie wysługa i ekwiwalent za węgiel jakby ktoś będzie przechodził ze spółki z grupy PKP i 3 lata lojalki po odbyciu szkolenia lub kara 100 tys. zł. 

Mniej więcej tak to wygląda.

(10.07.2018, 12:54)4est napisał(a):  lojalka 5 lat. 60tysi

A nie 3 lata ?
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Świadectwo w Kolprem Stażysta 1 1 068 03.06.2023, 07:22
Ostatni post: Ajron24
  Nabor na swiadectwo w IC Kamilnexia 178 38 786 27.07.2022, 10:11
Ostatni post: Kamilnexia
  Świadectwo maszynisty IC Katowice Himmer 6 1 719 25.07.2022, 00:20
Ostatni post: Kamilnexia
  Gdzie szukać informacji o kursie na świadectwo ? VoyTeck 3 2 180 29.06.2022, 07:24
Ostatni post: Manio
  Jaki przewoźnik na swiadectwo gradziak 0 1 173 28.05.2022, 09:16
Ostatni post: gradziak

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.