Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadectwo maszynisty
Masz już licencje?
Odpowiedz

(11.02.2018, 22:19)Konrad1961 napisał(a): W PKP Cargo na 100% coś ruszy, w zachodnim zakładzie marzec/kwiecień najpóźniej maj. W innych zakładach nie mam pojęcia.

a skąd takie informacje?
Odpowiedz

4est kolego niestety ale na podkarpaciu nie licz na przyjęcia , od kilku lat nie robią naborów bo po prostu jest tam mało pracy i wystarczy im tylu ilu mają..informacje przekazane od naczelników sekcji ..pewnie jak zapytasz osobiście dostaniesz tą samą informację...Przeprowadzka to jedyny pomysł ale musisz mieć odłożone środki na życie na kilka lat ,bo dopiero za ok 3 lata zacząłbyś zarabiać by przeżyć..ale szmat czasu i wszystko się może zdarzyć po drodze...

Koledzy a co do Zakładu Śląskiego i Południowego to przyjęcia będą na pewno ..ludzie wciąż odchodzą a gdzie tam apogeum przed nami a młode narybki mimo iż przyszło wielu to jest to wciąż za mało na tyle pracy...większość maszynistów miesięcznie robi nadgodziny, także chłopaki zapraszamy i powodzenia !
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

@Konrad1961
a skąd takie informacje?

Mam już licencję i pracuje na warsztacie więc wiem. Czekam na telefon z kadr.
Odpowiedz

Nie napawa mnie to wszystko optymizmem. Za wypłaty na świadectwie myślę że jakoś by się przebidowało. Za tydzień mam zaczynać licencje, muszę jeszcze ogarnąć jakieś mieszkanie do tygodnia czasu (kolejne wydatki) i po licencji zostać bez szans na świadectwo,to mnie dobija.  Albo zostawić to w cholerę i dać sobie spokój , albo postawić wszystko w ciemno na jedna kartę
Odpowiedz

Konrad na jaki telfon czekasz?
Odpowiedz

A IC podczas swoich naborów nie szukało przypadkiem ludzi w Przemyslu i Rzeszowie? Coś tak mi się przez głowę przebija ale nie jestem pewien na 100%. Poza tym zawsze możesz po licencji podzwonic po prywatnych przewoźnikach. Oni dowożą i odwożą pracowników prosto do domu. Sprawia to niestety że służby trwają często po 20 godzin ale przynajmniej zostaaniesz w domu i wypłatę będziesz miał trochę lepszą niż w Cargo czy ICkach.
Odpowiedz

Były nabory na Rzeszów bodajże przez IC w tamtym roku na wiosnę, ale wtedy wybierałem się do pracy za granicę i żona szybko mi zapał ostudziła. W tych okolicach jest bardzo ciężko z jakąkolwiek pracą, a co dopiero na kolei. Na pewno było bardzo dużo chętnych wtedy na szkolenie IC i zapewne bym się wtedy i tak nie przebił na golasa że tak powiem. 20 godzin służby to zdecydowanie za dużo, Najlepsza i zapewne  jedyna opcja to wyprowadzka na świadectwo tam gdzie się będzie odbywać, a w przyszłości Najbliżej miejsca pracy
Odpowiedz

Cześć Panowie . Miał któryś z was styczność z kopalnia piasku w Kotlarni na Śląsku ? . Pytam bo wiem że nabór będą prowadzić na swiadectwo i zastanawiam się czy opłaca się uderzać do nich hmmm ?
Odpowiedz

Tabor to mają Oni strasznie ubogi, bo jedynie kilka Tamar i Stonek. Sadząc tylko po tym widać że to firma coś ala PKP Cargo Service, czyli obsługa bocznic i jakieś bliskie trasy wkoło komina. Na Śląsku masz Kolprem, CTL, dwa zakłady PKP Cargo czy ECCO Rail. Serio nie lepiej tam podzwonic i złożyć papiery.
PS. Masz jeszcze Koleje Śląskie.
Odpowiedz

W maju będzie też nabór na świadectwo w IC  Wink
Odpowiedz

Ooo, skąd masz takie informacje ? . Fajnie byłoby gdyby się sprawdziły Smile
Odpowiedz

Nie wierzę że zrobią tak szybko rekrutację na świadectwo. Ostatnia była w listopadzie, a w 2016 w sierpniu - więc wychodzi jakoś co roku.
Odpowiedz

Taką dostałem informację od pracownika IC z którym mam zajęcia na licencji. Egzamin mam w połowie kwietnia a w maju mają być już rozmowy na świadectwo.
Odpowiedz

W Poznaniu na świadectwo brali w październiku i teraz w lutym.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Świadectwo w Kolprem Stażysta 1 1 068 03.06.2023, 07:22
Ostatni post: Ajron24
  Nabor na swiadectwo w IC Kamilnexia 178 38 783 27.07.2022, 10:11
Ostatni post: Kamilnexia
  Świadectwo maszynisty IC Katowice Himmer 6 1 719 25.07.2022, 00:20
Ostatni post: Kamilnexia
  Gdzie szukać informacji o kursie na świadectwo ? VoyTeck 3 2 180 29.06.2022, 07:24
Ostatni post: Manio
  Jaki przewoźnik na swiadectwo gradziak 0 1 172 28.05.2022, 09:16
Ostatni post: gradziak

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
6 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.