Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadectwo maszynisty
#46
W takim razie pogratulować. Czekam kiedy postępująca ukrainizacja rynku pracy w Polsce wkroczy także na kolej. Mam nadzieję że związkowcy wtedy należycie wykorzystają swoją pozycję.
Odpowiedz

#47
Jak ktoś szuka kursu na świadectwo to polecam dzwonić do oddziałów POLREGIO. Mają podobno ruszyć jakieś większe przyjęcia w całym kraju
Odpowiedz

#48
Orientuje się ktoś kiedy w IC wydają nowym pracownikom legitymację kolejowa ze zniżką?
Odpowiedz

#49
PKP Cargo aktualnie prowadzi nabory na szkolenie na rewidentów, manewrowych, odprawiaczy oraz ustawiaczy. Dzisiaj wysyłam papiery i jak po licencji nie zalapie się nigdzie na staż to tam podejme pracę i w ten sposób wzbogace swoje CV. Innym którzy narzekają na swój los po zrobieniu licencji radzę zrobić to samo. Trochę pokory nie zaszkodzi.
Odpowiedz

#50
To już nie robisz świadectwa w pmt?
Odpowiedz

#51
Może i zrobię ?. Pożyjemy zobaczymy.

Aktualnie kursy są wstrzymane.
Odpowiedz

#52
Słuchajcie żeby pracować w CARGO trzeba mieć wykształcenie techniczne tak?
Odpowiedz

#53
Nie. To mit, oczywiście jest to jakiś plus na starcie ale nie jest to najważniejsze.
Odpowiedz

#54
Wiem ze w Zakladzie Poludniowym (Krakow) na 100% sa przyjecia w POLREGIO. Bo znam osoby co robia teraz licencje z gwarancja pracy w tymze zakladzie. PKP IC teraz rozpoczyna swiadectwo tutaj na poludniu (jak i w calej Polsce po duzym naborze) wiec na razie kicha. Wiem tez ze Podkarpacie jesli chodzi o PKP IC jest juz calkowicie zapelnione wiec skladanie na tamten zaklad aplikacji mija sie z celem (Najwieksze ubytki podobno w Krakowskim Zakladzie). POLREGIO na Podkarpaciu znowoz ma robic od stycznia nabor na swiadectwo. Tak btw.. szkoda ze nikt nie pisal tez o KMŁ wczesniej bo miesiac temu robili przyjecia na swiadectwo. Tylko warunki szkolenia niezbyt zachecajace jak dla mnie ale komus moglyby odpowiadac bo chetni byli. Wink
Odpowiedz

#55
A jakie warunki szkolenia proponowały KMŁ ? .
Odpowiedz

#56
Szkolenia na warsztacie Katowickim. Nie zapewniali noclegu ani nic z tych rzeczy. Wiem ze jeszcze bylo wspomnienie o tym zeby byc zameldowanym na czas szkolen w Krakowie w tutejszym urzedzie pracy. Ale chetnych bylo raczej sporo bo wzieli chyba 23 osoby na nabor.
Odpowiedz

#57
(07.10.2017, 18:24)pershing1899 napisał(a): Orientuje się ktoś kiedy w IC wydają nowym pracownikom legitymację kolejowa ze zniżką?

taką informację otrzymałem z kadr IC

"Szanowny Panie,
w pierwszym dniu zatrudnienia otrzyma Pan wniosek na wydanie legitymacji uprawniającej do zakupu ulgowych biletów na przejazd.
Załatwianie formalności trwa od tygodnia do dwóch maksymalnie."
Odpowiedz

#58
Z tego co wiem to IC rusza ze świadectwem pod koniec października, (aktualnie kandydaci robią jeszcze badania lekarskie na świadectwo maszynisty), także już pewnie za późno :/ A w KM już ruszyła 10 licencja (ostatnia), i mają już zajęcia praktyczne na warsztacie...
Odpowiedz

#59
Dalej mam nadzieję że uda się mi się załapać gdzieś w Zagłębiu Miedziowym. Nieoficjalne wiem że PMT ma ruszyć na nowo ze świadectwem gdy ruszą Koleje Dolnośląskie. Jak to nie wypali to już aplikowałem do Cargo na rewidenta. Ciężki temat.
Odpowiedz

#60
(11.10.2017, 16:15)Enigmen napisał(a): Z tego co wiem to IC rusza ze świadectwem pod koniec października, (aktualnie kandydaci robią jeszcze badania lekarskie na świadectwo maszynisty), także już pewnie za późno :/ A w KM już ruszyła 10 licencja (ostatnia), i mają już zajęcia praktyczne na warsztacie...

Ja zaczynam od 16 paź tj poniedzialek swiadectwo w IC. To byl nabor na licencje i swiadectwo wiec nie brali osob z juz zrobiona licencja.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Świadectwo w Kolprem Stażysta 1 1 068 03.06.2023, 07:22
Ostatni post: Ajron24
  Nabor na swiadectwo w IC Kamilnexia 178 38 788 27.07.2022, 10:11
Ostatni post: Kamilnexia
  Świadectwo maszynisty IC Katowice Himmer 6 1 719 25.07.2022, 00:20
Ostatni post: Kamilnexia
  Gdzie szukać informacji o kursie na świadectwo ? VoyTeck 3 2 180 29.06.2022, 07:24
Ostatni post: Manio
  Jaki przewoźnik na swiadectwo gradziak 0 1 173 28.05.2022, 09:16
Ostatni post: gradziak

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
6 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.