Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadectwo maszynisty
#91
(21.10.2017, 14:37)Ptrrk napisał(a): Jak Ty chcesz byc szczery na 100% podczas rozmowy kwalifikacyjnej to nie wroze Ci sukcesow Konrad.

Zgadzam się...komisja będzie się składać z kolejarzy w wieku emerytalnym którzy zatrzymali się na latach 80tych..myślą że każdy przychodzi na kolej z pasji,niestety nie dociera do nich że są inna czasy,ludzi idą za chlebem i ewentualnie ciakawą pracą ale nikt nie będzie w niej pracował jeśli nie utrzyma rodzinę..więc tak, opowiadać trzeba jakim to nie chciałeś być maszynistą od dziecka,że cała rodzina robiła na kolei, mieszkałeś przy torach, w krwi płynie u ciebie ropa od Gagarina a w uszach słyszysz tylko dźwięk sygnału Baczność Smile
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

#92
Mi chodziło o to aby nie kozaczyc zbytnio wiedzą której sie nie posiada bo zostaniesz szybko zgaszony i odpadniesz.
Odpowiedz

#93
(21.10.2017, 16:43)Konrad1961 napisał(a): Mi chodziło o to aby nie kozaczyc zbytnio wiedzą której sie nie posiada bo zostaniesz szybko zgaszony i odpadniesz.
Tego chyba nie musisz nikomu tłumaczyć niczym mentor jakiś, wujek dobra rada? Myślę że każdego stać na trochę pokory podczas rozmowy kwalifikacyjnej i nie musisz tego nikomu tłumaczyć niczym ojciec dziecku, poza tym chyba wydaje Ci się że rozumki pozjadałeś, wypowiadasz się jak byś już co najmniej miał kilka lat doświadczenia w pracy na kolei lub tak jak byś był członkiem komisji egzaminacyjnej. Zdaj najpierw licencję, zrób badania, odbierz plastik z UTK i dostań się na świadectwo, zobaczymy jak wykorzystasz swoje dobre rady w praktyce i dopiero się przekonasz, że nie jest łatwo się dostać. Wtedy pogadamy.
Odpowiedz

#94
XD. To co pisze jest na podstawie tego co mówili ludzie którzy przeszli przez rekrutacje w IC. Co do licencji to jestem spokojny. Jeśli chodzi o świadectwo to nie będę atakować przez 1.5 roku jednej firmy tylko jak już to kilka.
Odpowiedz

#95
Z tego co pamiętam miałeś już zaklepana pracę w PMT.
Odpowiedz

#96
Wyszło jak wyszło. Ale dalej mam nadzieję że uda się tam trafić. Temat wałkowany na początku wątku.
Odpowiedz

#97
Dzwonili dzisiaj do mnie z lubuskich przewozów regionalnych w sprawie świadectwa. Jak ktoś składał podanie niech oczekuje na telefon albo sam zadzwoni bo coś się ruszyło w polregio. Może w całej Polsce będą nabory...
Odpowiedz

#98
Rozumiem, że jesteś już po licencji? Masz może wiedzę czy przewozy reg. również biorą ludzi na licencję, czy lepiej do nich startować ze zrobioną licencją? Mówili coś, że będzie większy nabór w innych regionach :Smile ?
Odpowiedz

#99
Musisz chodzić po oddziałach i zatruwać im życie XD. W lubuskich PR kiedyś się pytałem to chcą ludzi z licencjami. Pershing 1899 dzięki za informacje, jak a piątek jakimś cudem mi nie wypali to wiem gdzie uderzać dalej.
Odpowiedz

Ja jestem po licencji, tzn już robię świadectwo w ic. Ja tam składałem dokumenty po licencji, więc podejrzewam, że takich osób szukają. A czy są jakieś inne nabory to nie wiem, bo nie rozmawiałem z kobietą długo. Pytała czy to jeszcze aktualne i czy jestem zainteresowany. Odpowiedź jednak była negatywna i rozmowa zakończona.
Odpowiedz

Co do licencji organizowanej przez PRy, to chyba nic nie planują, bo ostatnio pisałem do PR Szczecin i Poznań. Szczecin odpowiedział, że nic w tym roku nie organizują, a Poznań bez odpowiedzi.
Odpowiedz

Oni jak szukają to już ludzi z licencją których jest akurat sporo bez pracy.
Odpowiedz

Ja podejrzewam, że teraz mało jaki zakład będzie robił nabór na licencje i go opłacał, bo jest tylu ludzi po licencji, że jest z czego wybierac. Tymbardziej, że każdy może sobie licencje zrobić prywatnie. Kilka lat temu było inaczej, np cargo robiło najpierw licencje a później świadectwo, a teraz jak będą szukać nowych to od razu na świadectwo. Tak mi powiedziano w Poznaniu. Ale kiedy będą robić nabór to nie wiadomo.
Odpowiedz

Załapałem się na świadectwo w Captrain Polska, w poniedziałek ogarniam badania i od 1 grudnia zaczynam.
Odpowiedz

Na początku to gratulacje !
To było docelowo czy jeszcze gdzieś startowałeś?
Praca będzie we Wrocku a warsztat podczas szkolenia w Wołowie?
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Świadectwo w Kolprem Stażysta 1 1 068 03.06.2023, 07:22
Ostatni post: Ajron24
  Nabor na swiadectwo w IC Kamilnexia 178 38 786 27.07.2022, 10:11
Ostatni post: Kamilnexia
  Świadectwo maszynisty IC Katowice Himmer 6 1 719 25.07.2022, 00:20
Ostatni post: Kamilnexia
  Gdzie szukać informacji o kursie na świadectwo ? VoyTeck 3 2 180 29.06.2022, 07:24
Ostatni post: Manio
  Jaki przewoźnik na swiadectwo gradziak 0 1 173 28.05.2022, 09:16
Ostatni post: gradziak

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.