Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maszyniści stażyści PKP Cargo
#16
Dostajesz 2 skierowania i tyle. Nie licząc wzroku to wymagania zdrowotne dla maszynisty i manewrowego są identyczne.
Odpowiedz

#17
Na manewrowego nie dostali. Owszem dwa, ale drugie było jako rzemieślnik, według informacji z kadr, potrzebne jest na warsztat
Odpowiedz

#18
O rzemieślniku 1sze słyszę a skierowania mięli na manewrusów wpierw, 1sza umowa na czas okreslony ponadto też była na stanowisko manewrowy a jak twoi mięli inaczej to niech się cieszą...
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

#19
Dziękuje za informacje.
Jednym słowem: słabo :/ Widzę, że w łódzkim będzie ciężko o świadectwo
Odpowiedz

#20
Podobno zakład centralny cargo zaczął dzwonić w sprawie świadectwa. Była mowa o Maju, ale nwm czy będę o termin szkplenia czy rozmów kwalifikacyjnych
Odpowiedz

#21
Jestem właśnie w trakcie licencji w IC ale myślę czy by nie przejść do Cargo na świadectwo. Właśnie byłem na rozmowie w Cargo i Pani w Cargo zaprponowała mi tak samo, rzemieślnik na warsztat i świadectwo maszynisty. Wiec o co chodzi ?
Odpowiedz

#22
Lepiej rób świadectwo w PKP IC...szybciej je zrobisz po prostu.
Odpowiedz

#23
Jak juz jesteś na tym etapie to oczywiście że zostań w IC... tam zrobisz uprawnienia w ok rok i 8 miesięcy a w Cargo minimum 2,5 roku..minimum...więc sam widzisz
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

#24
No tak z tym ze ja za lic i tak płace sam, mam tylko gwarancję zatrudnienia w IC, poza tym nic mnie tam nie trzyma.
Plus z Cargo jest taki ze mam blisko a do IC musze dojeżdżać ponad 100km w jendna stronę.
Odpowiedz

#25
To lepiej idź do cargo jak masz na miejscu. Kasa podobna, a dojazdy Ci odejdą. No i towarowe to towarowe, w cargo spokojna robota.
Odpowiedz

#26
Rób jak chcesz...oby tylko nie kazali Ci czekać kilku miesięcy na start szkolenia na świadectwo. W Poznaniu tak kazali czekać i wszyscy uciekli do innych firm a Cargo zostało na lodzie XD
Odpowiedz

#27
Paco91

A gdzie to Cargo robi świadectwo? może też się załapię  Wink
Odpowiedz

#28
No właśnie tego się Panie Konradzie obawami.....ze pół roku po licencji będę robił na warsztacie gdzie w IC będe juz za obserwatora.

P.S Świadecto ma ruszyć w połodniowym zakładzie Cargo, ja docelowo do Czechowic Dziedzic.
Odpowiedz

#29
Nie wierzcie w to, co ktoś w Cargo powiedział. Nawet jeżeli masz coś na piśmie to i tak należy traktować to z dystansem. Tam od pierwszego dnia uczą cierpliwości, którą przez całą "karierę" będziesz się musiał wykazywać.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#30
Dokładnie....tutaj się nikomu nie śpieszy , świadectwo robi się tutaj najdłużej ze wszystkich przewoźników. Ale spokojnie już odbija im się to czkawką bo nie każdy jest cierpliwy aż tak aby czekać kilka miesięcy na start świadectwa czy innego kursu a później 2.5 roku robić za 2100 ma rękę.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Maszyniści prośba o pomoc tawot 0 836 13.11.2022, 16:13
Ostatni post: tawot
  Maszyniści łamią przepisy rustsaltz 8 4 835 27.02.2015, 19:37
Ostatni post: rustsaltz
  Poszukiwani maszyniści OTTO Polska 0 3 732 13.08.2013, 12:28
Ostatni post: OTTO Polska

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.