Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rentowność nocnych połączeń
#46
O ile dobrze pamiętam, to skomunikowanie "Karkonoszy" i "Rozewia" będzie w Jeleniej Górze. Bielska część "Rozewia" pojedzie przez Katowice, a połączenie Małopolski i Podkarpacia ze Świnoujściem zapewni "Przemyślanin", który będzie tam jeździł cały rok (do tej pory tylko w wakacje).
Odpowiedz

#47
Adams - no to już naprawdę dziwny naokrężny twór, a myślałem, że po TLK Biebrzy z Krakowa do Gdyni przez W-wę, Białystok, Olsztyn do 3miasta czy TLK Halny do Zakopanego nie wymyślą niczego... A tu prosze...
Odpowiedz

#48
Powód takiego przetrasowania "Ustronia" to prawdopodobnie nocne zamknięcie na remontowanym odcinku Radom - Warszawa, a z kolei Wiedenką jadą "Karpaty" i oba pociągi by się ze sobą dublowały. Jednak nie wiem czy zamiast takiej kosmicznej trasy nie lepiej byłoby puścić "Ustronie" przez CMK. Przynajmniej nie omijałby Warszawy, a czas przejazdu całej trasy by się skrócił.

Jeśli natomiast chodzi o TLK "Halny", to ten pociąg według mnie jest zupełnie OK. Jest to dogodne dzienne połączenie Kujaw, Wielkopolski, Dolnego Śląska i Opolszczyzny z Beskidem Śląskim, Żywieckim i Makowskim, oraz Podhalem. Pociąg ten na tyle się przyjął, że od nowego rozkładu jazdy będzie kursował do Zakopanego w każdy weekend, a w sezonach świątecznych, zimowym i letnim codziennie.
Odpowiedz

#49
No OK z Halnym to trochę przesadziłem, bo jeśli IC go uruchamia na cały rok tzn. że musi mieć obłożenie;
Odpowiedz

#50
W przyszłorocznym rozkładzie kwiatków typu "Ustronie" jest więcej, o czym pisałem tutaj
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bezpieczeństwo na nocnych trasach misiu79 129 60 423 30.11.2018, 13:36
Ostatni post: EN57fan
  Dlaczego ilość wagonów sypialnych spada w pociągach nocnych? gurski 2 2 406 03.08.2018, 18:53
Ostatni post: amder555
  Wagony bezprzedziałowe w pociągach nocnych; opinie ET40 1 4 529 17.01.2018, 11:29
Ostatni post: SAP102
  Jakich połączeń brakuje? SAP102 47 17 489 08.01.2017, 11:54
Ostatni post: rustsaltz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.