Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejoman(ia) :)
#1
Myślę, że sporo osób zna, ale skoro powstał taki dział to i ja zareklamuję swoją stronę www.kolejomania.rail.pl Smile    Główna zawartość strony to oczywiście relacje z moich podróży, ale jest też Galeria Biletowa, Humor Kolejowy, Stacje dla Kolejarza, Kolejowe MP3, Filmiki Kolejowe oraz rozbudowana ostatnio Galeria Tablic Kierunkowych.  W przyszłości planuję utworzyć Album Stacji, w którym będą zdjęcia wszystkich stacji w Polsce i za granicą (także tych, które sfotografowałem przy innych okazjach niż kółeczka i nie ma ich na stronie) posegregowane alfabetycznie (jest coś podobnego na Bazie Kolejowej i nie mam zamiaru robić konkurencji, a raczej uzupełnienie, bo wiele stacji tam ma już bardzo nieaktualne zdjęcia).  Strona ma również swój fanpage na Facebooku: www.facebook.com/kolejomania

Zapraszam Smile

PS. Serwer rail.pl ma czasem przerwy w działaniu, więc gdyby strona się nie otwierała, to proszę się nie zrażać, tylko spróbować za jakiś czas.
Odpowiedz

#2
Polecam gorąco stronę Grześka. To dzięki Kolejomanii sam zacząłem kółeczkować i pisać swoje relacje. Choć wiem, że w tym Grześkowi do pięt nie dorastam Tongue
Jak dla mnie jest to najlepsza strona z relacjami, trzymaj fason Grzesiek!!!
Odpowiedz

#3
(21.01.2018, 08:33)Kolejoman napisał(a): Myślę, że sporo osób zna, ale skoro powstał taki dział to i ja zareklamuję swoją stronę www.kolejomania.rai.pl Smile    Główna zawartość strony to oczywiście relacje z moich podróży, ale jest też Galeria Biletowa, Humor Kolejowy, Stacje dla Kolejarza, Kolejowe MP3, Filmiki Kolejowe oraz rozbudowana ostatnio Galeria Tablic Kierunkowych.  W przyszłości planuję utworzyć Album Stacji, w którym będą zdjęcia wszystkich stacji w Polsce i za granicą (także tych, które sfotografowałem przy innych okazjach niż kółeczka i nie ma ich na stronie) posegregowane alfabetycznie (jest coś podobnego na Bazie Kolejowej i nie mam zamiaru robić konkurencji, a raczej uzupełnienie, bo wiele stacji tam ma już bardzo nieaktualne zdjęcia).  Strona ma również swój fanpage na Facebooku: www.facebook.com/kolejomania

Zapraszam Smile

PS. Serwer rail.pl ma czasem przerwy w działaniu, więc gdyby strona się nie otwierała, to proszę się nie zrażać, tylko spróbować za jakiś czas.

No faktycznie ciężko wejść na tą stronę... wręcz to niemożliwe
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

#4
rail.pl czasem ma przerwy, ale rai.pl ma wieczną przerwę techniczną od zawsze Smile
Odpowiedz

#5
Ehhh nie pierwszy raz zdarza mi się ta literówka. Tongue Już poprawione.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.