Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZKA na Aleksandrów Kujawski-Ciechocinek
#1
Kujawsko-Pomorski Zakład Przewozów Regionalnych w Bydgoszczy poinformował o zmianach w kursowaniu pociągów w terminie od 15 lutego do 28 lutego br., z uwagi na budowę wiaduktu autostrady A1.

Za wszystkie pociągi REGIO kursujące na trasie Aleksandrów Kuj. – Ciechocinek – Aleksandrów Kuj. uruchomiona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa.

Źródło:Rynek Kolejowy

Oby nie skończyło się na ciągłej Kolejowej Kompromitacji Autobusowej. Powinni wykorzystać ten czas na remont tej linii (podniesienie V max do 100 km/h) :-)
Odpowiedz

#2
A w jakim celu podnosiæ tam prêdko¶æ do 100? Czy naprawdê to jest tak mocno oblegana g³ówna linia? Nie wydaje mi siê Tongue
Odpowiedz

#3
No to źle Ci się wydaje. Poza tym remont linii obejmuje powstającą kolej BiT.
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#4
Rozumiem, ¿e w sezonie mo¿e byæ oblegana, ale teraz w ¶rodku zimy?
Odpowiedz

#5
A to info o podniesieniu szlakowej to kolega skąd ma? :>

W sumie, ciu* wie Big Grin No ale jeżeli to ma być w ramach BiTu to jest za. Przecież obecnie czas przejazdu pomiędzy miastami wojewódzkimi jest długi. 50 km jedzie się ponad godzinę. Czy to osobowy czy to pośpieszny.

W sumie fajnie, na deptak z Ciechocinku dojadę szybciej :-P
PL-PKPIC | Zapraszam - *Baza Wagonów Kolejowych*
Odpowiedz

#6
Pytanie techniczne. Ile kosztuje bilet AKujawski-Ciechocinek? Z góry dzieki
Bo kasy chyba w Ciechocinku nie ma?
Odpowiedz

#7
A Hafas Ci tego nie powie?
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#8
Wyskakuje błąd. Może to wina remontu. Tak się zastanawiam czy jest to opłacalne...
Odpowiedz

#9
Remont wiaduktu drogowego na trasie z pewnością jest opłacalny, a żadnego remontu linii nie ma.
Odpowiedz

#10
To fakt. Remontu linii nie ma. Ciekawem jak funcjonuje ten ogryzek. Choć powiem szczerze, że takie krótkie relacje mają najtrudniej.

//edit by Obleśny Szczur
Zadbaj o zapis wypowiedzi.
Odpowiedz

#11
kris123, trudno np. żeby TLK Wawa-Bydgoszcz jechał do/przez ciechocinek...
...
Odpowiedz

#12
Chyba, że wjazd do stacji
Odpowiedz

#13
kris123, TLK będzie kończył bieg w Ciechocinku?
...
Odpowiedz

#14
Ja też chcę TLKę w mojej wsi, ja też! Big Grin

BP, MSPANC Wink
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#15
Zależy ilu by się chętnych znalazło. Ostatecznie sanatoria tam są
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.