Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PKP Cargo czy IC?
#16
Haha.. tos chlopie teraz przeszedl samego siebie. Psychotesty sa po to zeby sprawdzic Twoje skupienie i inteligencje. Masz zrobic cos co obciaza Twoje myslenie i to w dodatku z limitem czasowym. Powiedz mi kto sie uczy na pamiec psychotestow ? Nie znam takiego przypadku.. pogodz sie z tym ze nie zdales i tyle. Nie rob z siebie ofiary bo widze ze nawet fakt ze oblales 2x nie przemawia do Ciebie i teraz rozpowiadasz ze zostales oszukany. Pomysl czlowieku co wypisujesz i ugryz sie czasami w jezor. I drastycznie piszac juz.. choc i tak wiem ze nie dotrze to do Ciebie.. : Albo sie nadajesz albo nie. Nie kazdy sie nadaje do kazdego zawodu.
Odpowiedz

#17
(13.12.2017, 04:09)Ptrrk napisał(a): Haha.. tos chlopie teraz przeszedl samego siebie. Psychotesty sa po to zeby sprawdzic Twoje skupienie i inteligencje. Masz zrobic cos co obciaza Twoje myslenie i to w dodatku z limitem czasowym. Powiedz mi kto sie uczy na pamiec psychotestow ? Nie znam takiego przypadku.. pogodz sie z tym ze nie zdales i tyle. Nie rob z siebie ofiary bo widze ze nawet fakt ze oblales 2x nie przemawia do Ciebie i teraz rozpowiadasz ze zostales oszukany. Pomysl czlowieku co wypisujesz i ugryz sie czasami w jezor. I drastycznie piszac juz.. choc i tak wiem ze nie dotrze to do Ciebie.. : Albo sie nadajesz albo nie. Nie kazdy sie nadaje do kazdego zawodu.

Święta racja...Kondrad, nic cie życie nie uczy,dalej jesteś obrażony na cały świat i potwierdzam to ,że nie masz racji z tym wkuwaniem na pamięć..człowieku niejedno badanie mam za sobą i nigdy nie widziałem takiej osoby...po prostu,każdy przychodzi i te testy rozwiązuje, jeden lepiej inny gorzej ale albo się je potrafi napisać albo nie..po to właśnie są stworzone by eliminować tych,którzy mają z tym większy problem,ten zawód wymaga wielu umiejętności a na pewno myślenia i skupienia i szybkości reakcji więc skoro masz z tym problem to duma do kieszeni i mysl nad czymś innym ,bo chyba bys nie chciał narobić kiedyś problemów na szlaku i mieć kogoś na sumieniu...ja tez chciałem być pilotem i co , nie jestem , robię co innego co polubiłem i tylko o zdrowie do emerytury się martwi człowiek w tym zawodzie...także jak najbardziej, spróbuj jeszcze raz ale pamiętaj, trzeba brać siły na zamiary, nie wszyscy się nadają do wszystkiego,Amen
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

#18
Kto tu mówi o wkuwaniu psychotestów na pamięć XD? Jeżeli WOS czytacie z takim samym zrozumieniem jak to co pisze to ja faktycznie chyba ze względu na swoje bezpieczeństwo pójdę pracować do jakiejś fabryki.
Odpowiedz

#19
Napisales geniuszu "Z perspektywy czasu stwierdzam że psychotestow można się wyczuć jak matematyki na sprawdzian." Wiec oswiec nas i napisz co miales na mysli. Wink I po drugie: to droga wolna bo raczej nikt na kolei ani tu na forum nie bedzie plakal jesli zmienisz swoje ukierunkowanie.
Odpowiedz

#20
Wyczuć jak matematyki czyli rozwiązywać przykłady i zrozumieć o co chodzi XD. Gdzie ja tu mówiłem o uczeniu się na pamięć? To zresztą niemożliwe. Naprawdę to takie trudne do zrozumienia?
Odpowiedz

#21
Brak slow na Ciebie. "Mozna sie wyczuc jak matematyki na sprawdzian" czyli jedyne co tu pasuje to "wyuczyć". Wpisz sobie w swoje bezsensowne zdanie "wyczuć" i powiedz mi czy brzmi logicznie z reszta wyrazow. Big Grin Z reszta dyskutowanie z Toba nie ma sensu . Nie dziwie sie ze nie przeszedles psychotestow bo widac ze masz jakis problem ze soba chlopie.
Odpowiedz

#22
Teoretykom/mądralom które zgrywają starych mechaników oraz obrażonym na cały świat dziękujemy. Wolę poczytać wpisy osób które już trochę "liznęły" tematyki kolei od strony praktycznej, a i paradoksalnie takie osoby mają więcej skromności niż niejeden żółtodziób próbujący zrobić z siebie starego wygę.

Co do osób które mają coś do powiedzenia to jest np. kolega Kris66 (ale jest i więcej osób żeby nikogo nie urazić), który w wielu wątkach mówi konkretnie i do rzeczy, zapewne ma już niemałe doświadczenie na kolei. To właśnie wpisy takich osób są bardzo potrzebne i mile widziane. Jako że temat zszedł na zupełnie inne tory, skierowuję go z powrotem Smile Na pierwszej stronie wątku kolega Kris66 wspomniał że gdzieś już się przewinął wątek dotyczący zalet i wad pracy na składach osobowych i towarowych https://www.forumkolejowe.pl/temat-pasaz...arowe_6093 Tam jest więcej informacji na ten temat a więc mój temat który założyłem jest raczej niepotrzebny i można go usunąć. Moderatorów przepraszam za dodanie dodatkowej roboty, na drugi raz postaram się dokładniej przeszukać forum zanim o coś zapytam.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.