Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór IC 11/2017
Ja tak samo, w piątek trzynastego. Kurs jako tako idzie, pytanie jak pójdzie egzamin  Big Grin
Odpowiedz

Egzamin to jest formalność, 99.999999% ludzi go prędzej czy później zdaje. Zabawa zaczyna się później, szczególnie gdy masz znać np EU07 na wylot
Odpowiedz

Wiem, zdaję sobie sprawę, aczkolwiek wolałbym "prędzej" bo każde następne podejście 250zł
Odpowiedz

Chciałem się ze wszystkimi przywitać, to mój pierwszy post tutaj.

Mam pytanie do tych wszystkich, którzy wysyłali CV do IC (np. na świadectwo) i przewoźnik się do nich zgłosił. Wysyłaliście kilkakrotnie CV, czy wystarczy tylko raz (np. ja wysłałem w lutym)?
Nie chciałbym przegapić potencjalnego naboru na świadectwo (licencję już mam), stąd nie wiem czy CV wysłane w lutym pozwoli mi załapać się na przyszłą rekrutację.
Odpowiedz

4est jak tam u Was poszedł egzamin? U mnie zaliczone Big Grin
Odpowiedz

U mnie też się udało  Big Grin teraz znaleźć jeszcze przewoźnika
Odpowiedz

https://pl.indeed.com/m/viewjob?jk=d4e37...&from=serp

Arriva RP szuka ludzi do szkolenia. Poza tym niedawno widziałem ogłoszenie CTLu że szukają ludzi z licencją.
Odpowiedz

Arriva chce ludzi na licencje+świadectwo.. ale nie zaszkodzi w sumie wysłać kandydatury na same świadectwo, tyle że dla mnie to drugi koniec Polski. Na stronie CTL-u nie ma na tą chwile szkolenia żadnego. Myślę jeszcze o Kolpremie
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nabór na dyspozyturę erap2 2 1 379 14.02.2023, 17:36
Ostatni post: erap2
  Nabor na swiadectwo w IC Kamilnexia 178 38 788 27.07.2022, 10:11
Ostatni post: Kamilnexia
  Nabór na świadectwo maszynisty do KD - trwa :) Instruktor 1 1 406 16.09.2021, 12:57
Ostatni post: PeKaP

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.