Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór IC 11/2017
#31
Wink 
(04.12.2017, 12:06)Aspirant napisał(a): Wychodzi na razie, że dzwonili w sprawie licencji i świadectwa w Warszawie i samej licencji we Wrocku, jak zauważyłem na forum
Sam czekam na telefon w sprawie świadectwa

Hej, gdzie robiłeś licencje ?? pewnie zadzwonia jak do mnie zadzwonili to już muszą byc zdesperowani hehe Tongue
Odpowiedz

#32
W CS Wrocław
Odpowiedz

#33
(04.12.2017, 12:25)Aspirant napisał(a): W CS Wrocław

jak rozmawiałem z babką to kazała mi wybrać sobie miasto jaki zakład bo ja aplikowałem wszędzie, więc czekaj na telefon Smile
Odpowiedz

#34
Powodzenia na badaniach i kursach. Mi niestety nie będzie póki co dane zostać maszynistą. Podczas badaniach na świadectwo poległem na psychotestach w Poznaniu. Pani psycholog powiedziała że mam poczekać jeszcze trochę bo koncentracja rozwija się do 25 roku życia. Także tego....
Odpowiedz

#35
Możesz powiedzieć na czym polegało to badanie?
Odpowiedz

#36
Poległem na tablicach Ravena. Reszta było w miarę OK. Niestety odwołanie już mi nie przysługuje. Szkoda bo jestem okazem zdrowia fizycznego.
Odpowiedz

#37
To na bogato... Dziwne, że na licencje Cię puścili, a na świadectwo już nie. Więc jakie teraz masz plany?
Odpowiedz

#38
Nie mam planów
Odpowiedz

#39
(04.12.2017, 13:11)Konrad1961 napisał(a): Powodzenia na badaniach i kursach. Mi niestety nie będzie póki co dane zostać maszynistą. Podczas badaniach na świadectwo poległem na psychotestach w Poznaniu. Pani psycholog powiedziała że mam poczekać jeszcze trochę bo koncentracja rozwija się do 25 roku życia.  Także tego....

Dziwne że na licencji przeszedłeś a teraz nie. Może po prostu miałeś gorszy dzień, niewyspany albo myślałeś o jakimś problemie i nie mogłeś sie skupić. Kiedy teraz możesz ponownie podejść do badań i dlaczego nie przysługuje Ci teraz odwołanie?
Odpowiedz

#40
Ale dzwonią do Was z IC czy z CS natura? Podobno w CSie nie mają jeszcze żadnych list z kandydatami...
Odpowiedz

#41
Konrad a na badaniach na licencję miałeś tablice Ravena?
Odpowiedz

#42
Kris, psychotesty uwaliłem kolejno w piątek i dziś po odwołaniu. Reszta jest OK nawet wzrok o który się tak bałem. Liczę na to że załapie się gdzieś jako np. rewident i psychotesty zalicze jak to powiedziała Pani psycholog "kiedy w 100% dorosne"
Odpowiedz

#43
(04.12.2017, 13:59)Konrad1961 napisał(a): Kris, psychotesty uwaliłem kolejno w piątek i dziś po odwołaniu. Reszta jest OK nawet wzrok o który się tak bałem. Liczę na to że załapie się gdzieś jako np. rewident i psychotesty zalicze jak to powiedziała Pani psycholog "kiedy w 100% dorosne"

Który rząd musiałeś odczytać od dołu ? .

A wymogiem nie jest przypadkiem trzeci od dołu ?
Odpowiedz

#44
Odczytałem wszystko.
Odpowiedz

#45
(04.12.2017, 13:21)Konrad1961 napisał(a): Poległem na tablicach Ravena. 


A ile miałeś czasu na ich rozwiązanie, i ile było zadań ?
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nabór na dyspozyturę erap2 2 1 379 14.02.2023, 17:36
Ostatni post: erap2
  Nabor na swiadectwo w IC Kamilnexia 178 38 782 27.07.2022, 10:11
Ostatni post: Kamilnexia
  Nabór na świadectwo maszynisty do KD - trwa :) Instruktor 1 1 406 16.09.2021, 12:57
Ostatni post: PeKaP

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.