Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór IC 11/2017
#61
Wymogiem jest trzeci od dołu, jak odczytał wszystko to znaczy że odczytał to czego wymagali xd Konrad, najważniejsze to się nie poddawać i dążyć do celu.
Odpowiedz

#62
Konrad moja dobra rada. Więcej pokory na przyszłość.
Teraz załap się do pracy o tematyce kolejowej i za jakiś czas próbuj jeszcze raz. Może faktycznie jesteś jeszcze za młody i rozkojarzony.
Odpowiedz

#63
Ja odczytałem nawet ten najniższy XDD, ostrość wzroku 1.0/1.0 . Persching, tak właśnie teraz robię, w Cargo miałem wybór między rewidentem i manewrowym. Wybór padł na rewidenta.
Odpowiedz

#64
Niektórzy do badań podchodzą bardzo zestresowani i wtedy nawet jeżeli potrafi się wszystko to stres blokuje.. Może poćwicz sobie te badania psycho u jakiejś świeżo upieczonej psycholog , absolwenci najczęściej mają świeżą wiedzę na temat tego typu zadań...
Odpowiedz

#65
(04.12.2017, 22:23)Michal_26 napisał(a): Niektórzy do badań podchodzą bardzo zestresowani i wtedy nawet jeżeli potrafi się wszystko to stres blokuje.. Może poćwicz sobie te badania psycho u jakiejś świeżo upieczonej psycholog , absolwenci najczęściej mają świeżą wiedzę na temat tego typu zadań...
Taki też mam plan, teraz trochę na chłodno do tego podchodzę. Jeszcze nie wszystko stracone i dalej wszystko w moich rękach. Innym też radzę uważać, ja mam nauczke na całe życie a jak wiecie najlepiej uczyć się na cudzych( w tym przypadku moich) błędach.
Odpowiedz

#66
:-D to jak ze stresem nie umiem sobie radzić to tym bardziej dobrze ze nie przeszedł. Sry ale jak się zestresuje i przypierdoli w coś źle sygnalizację odczyta to tez pójdzie sobie poćwiczyć. Są pewne standardy nie na darmo które trzeba spełnić. A ta tablicę serio nie są jakimś mega wyzwaniem
Odpowiedz

#67
(04.12.2017, 23:14)wiar napisał(a): :-D to jak ze stresem nie umiem sobie radzić to tym bardziej dobrze ze nie przeszedł. Sry ale jak się zestresuje i przypierdoli w coś źle sygnalizację odczyta to tez pójdzie sobie poćwiczyć. Są pewne standardy nie na darmo które trzeba spełnić. A ta tablicę serio nie są jakimś mega wyzwaniem
O tym czy ktoś nadaje się na maszyniste decydują instruktorzy a nie jakiś absolwent studiów humanistycznych który o kolei wie tylko tyle że jeździ. Na Paczkowskiej u psychologa potrafili polec ludzie którzy 20 lat siedzą za nastawnikiem i nic przez ten czas nie odwaili a jakiś psycholog stwierdził nagle że nie może jeździć bo na jakiś cyferkach się zajebał podczas badań. Proszę Cię, nie bronię Siebie ale nikt mi nie wmowi że od jakiegoś skreślenia ogonków kolej jest bezpieczniejsza.
Odpowiedz

#68
(04.12.2017, 20:22)spap23 napisał(a): Witam. Ja aplikowałem na licencję w Olsztynie. Jeżeli są takie osoby, które również aplikowały na Olsztyn i otrzymały telefon to byłbym wdzięczny o poinformowanie o tym.

Z tego wynika, że wszystkie zakłady już dzwonią oprócz Północnego. Tutaj kilku forumowiczów czeka na telefon, ale póki co żaden się nie doczekał ;Wink możliwe, że jest tylu chętnych, że nikt się nie doczeka z nas.... Big Grin
Odpowiedz

#69
Ja już zacząłem robić licencję, ale też czekam na telefon z północnego, może dowiem się od nich czegoś ciekawego  Smile
Odpowiedz

#70
Byłem dzisiaj w swoim Urzędzie Pracy, cholera nie mają już środków finansowych na szkolenie. Będą dopiero po Nowym Roku. A w piątek mam rozmowę na licencję, nie wiem czy nie zrezygnować ?
Odpowiedz

#71
Jak jest z płatnością za licencję? Chyba dopiero jak zacznie się kurs?
Odpowiedz

#72
(05.12.2017, 13:46)Michal_26 napisał(a):
(04.12.2017, 20:22)spap23 napisał(a): Witam. Ja aplikowałem na licencję w Olsztynie. Jeżeli są takie osoby, które również aplikowały na Olsztyn i otrzymały telefon to byłbym wdzięczny o poinformowanie o tym.

Z tego wynika, że wszystkie zakłady już dzwonią oprócz Północnego. Tutaj kilku forumowiczów czeka na telefon, ale póki co żaden się nie doczekał ;Wink możliwe, że jest tylu chętnych, że nikt się nie doczeka z nas.... Big Grin

Albo już dawno dzwonili tyle że nikogo tutaj na forum nie ma z północnego ;d Ja juz 3 raz składam swoją kandydaturę na licencję i widzę, że polegnę po raz trzeci ;d
Odpowiedz

#73
(05.12.2017, 16:56)spap23 napisał(a):
(05.12.2017, 13:46)Michal_26 napisał(a):
(04.12.2017, 20:22)spap23 napisał(a): Witam. Ja aplikowałem na licencję w Olsztynie. Jeżeli są takie osoby, które również aplikowały na Olsztyn i otrzymały telefon to byłbym wdzięczny o poinformowanie o tym.

Z tego wynika, że wszystkie zakłady już dzwonią oprócz Północnego. Tutaj kilku forumowiczów czeka na telefon, ale póki co żaden się nie doczekał ;Wink możliwe, że jest tylu chętnych, że nikt się nie doczeka z nas.... Big Grin

Albo już dawno dzwonili tyle że nikogo tutaj na forum nie ma z północnego ;d Ja juz 3 raz składam swoją kandydaturę na licencję i widzę, że polegnę po raz trzeci ;d
Podbij do najbliższego oddziału PKP Cargo, zawsze możesz zostać maszynistą będąc najpierw kimś niżej, np. manewrowym.
Odpowiedz

#74
Wydaje mi się, że jednak jeszcze nie dzwonili. Spełniam ich wszystkie wymogi, a do tego mam już za sobą badania na licencję, na czym odpada sporo osób mimo pomyślnego przejścia rozmowy. Same badania w moim zgłoszeniu powinny dać mi przewagę wśród innych kandydatów bez nich, no ale zobaczymy.
Odpowiedz

#75
(05.12.2017, 15:21)Venlo napisał(a): Jak jest z płatnością za licencję? Chyba dopiero jak zacznie się kurs?

To zależy od ośrodka, u mnie było chyba jakoś tak że po rozpoczęciu się kursu pierwsza rata w ciągu tyg czy dwóch a za miesiąc reszta. Lub całość od razu, jak kto wolał, plus przed egzaminem opłata za wyrobienie "plastiku" jeśli upoważniałeś ośrodek by w twoim imieniu załatwiał formalności z UTK.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nabór na dyspozyturę erap2 2 1 425 14.02.2023, 17:36
Ostatni post: erap2
  Nabor na swiadectwo w IC Kamilnexia 178 40 159 27.07.2022, 10:11
Ostatni post: Kamilnexia
  Nabór na świadectwo maszynisty do KD - trwa :) Instruktor 1 1 445 16.09.2021, 12:57
Ostatni post: PeKaP

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.