Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór IC 11/2017
Dziękuję Panowie! Smile
Odpowiedz

(27.01.2018, 17:24)Venlo napisał(a): Panowie, a jak Wam poszły negocjacje z urzędami pracy w sprawie sfinansowania kosztów licencji
Kiedy w ogóle można spodziewać się kolejnego naboru? Teraz był w listopadzie, a poprzedni?

A co nie udało się dogadać z PUPem ?

Najwcześniej w połowie roku. Poprzednie były w maju 2017, sierpniu 2016, styczniu 2016.
Odpowiedz

Koledzy wcześniej pisali że kolejny nabór będzie pod koniec roku. Moim zdaniem zamiast liczyć na PUP oraz przychylność rekruterów z IC lepiej samemu weekendowo zrobić licencje. Ja pracę po zrobieniu licencji zacząłem 2 miesiące po kursie a moi koledzy z licencji też już pracują lub mają zaklepaną prace.
Odpowiedz

Konrad ale jako kto prscujesz :-) ciekaw jestem bo się zgubiłem w twoich specjalnościach
Odpowiedz

Dzięki za odpowiedź. Maj-sierpień, ale raczej napewno w tym roku, więc jestem spokojny Smile
Konrad, gdybym miał taką możliwość to już bym na takim kursie był. Moje życie nie zamyka się na temacie kolej.
W ogóle czasami siejesz niepotrzebnie zamęt. Przy tym naborze stwierdziłeś w pewnym momencie, że nie będzie już telefonów, bo masz info ze źródła, a chwilę później kilka osób pochwalilo się, że takie telefony właśnie otrzymali. Na facebooku w sumie też można wywnioskować kim jesteś po Twoich komentarzach.
Odpowiedz

(06.02.2018, 18:55)wiar napisał(a): Konrad ale jako kto prscujesz :-) ciekaw jestem bo się zgubiłem w twoich specjalnościach

Ja też..może kierowca bombowca..reasumując  Kondrad ma chyba badania na wszystkie stanowiska..może stworzą w Zarządzie miejsce na członka d/s  badań medycznych lub d/s stanowiskowych
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

Halo przyszli licencjaci Smile   Kiedy zaczynacie szkolenie? Coś się ruszyło?
Odpowiedz

(09.02.2018, 10:07)wojdade napisał(a): Halo przyszli licencjaci Smile   Kiedy zaczynacie szkolenie? Coś się ruszyło?

W Północnym czekamy na dokładny termin, ale najprawdopodobniej wszystko ruszy 19.02 Smile a w innych zakładach jak sytuacja?
Odpowiedz

(09.02.2018, 10:07)wojdade napisał(a): Halo przyszli licencjaci Smile   Kiedy zaczynacie szkolenie? Coś się ruszyło?

W Centralnym 19,02 zaczynamy kurs.
Odpowiedz

[/quote]

W Centralnym 19,02 zaczynamy kurs.
[/quote]

I co, zaczęliście dzisiaj? Big Grin Jak to u was wygląda?
Odpowiedz

W IC kilka dni temu ruszył kurs na świadectwo w zakładzie zachodnim. Niby osoby, które licencje robiły weekendowo.
Odpowiedz


W Centralnym 19,02 zaczynamy kurs.
[/quote]

I co, zaczęliście dzisiaj? Big Grin Jak to u was wygląda?
[/quote]

Zaczęliśmy. Zajęcia poniedziałek-piatek od 8 do 16
Odpowiedz

(07.02.2018, 09:19)PeKaP napisał(a):
(06.02.2018, 18:55)wiar napisał(a): Konrad ale jako kto prscujesz :-) ciekaw jestem bo się zgubiłem w twoich specjalnościach

Ja też..może kierowca bombowca..reasumując  Kondrad ma chyba badania na wszystkie stanowiska..może stworzą w Zarządzie miejsce na członka d/s  badań medycznych lub d/s stanowiskowych

Kraza plotki ze przeszedl na transport powietrzny. Smile Co do kolegow z licencji to wiecie Panowie ilu was jest ? (pytam z czystej ciekawosci)
Odpowiedz

Cześć i czołem! Prawda to że w IC wprowadzili "ścieżkę kariery maszynisty" która zakłada że po zdaniu egzaminu na świadectwo trzeba będzie gibać jeszcze pół roku na warsztacie? Takie coś przeczytałem na konkurencjnym forum.
Odpowiedz

Konrad..ty zdrajco Wink
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nabór na dyspozyturę erap2 2 1 379 14.02.2023, 17:36
Ostatni post: erap2
  Nabor na swiadectwo w IC Kamilnexia 178 38 802 27.07.2022, 10:11
Ostatni post: Kamilnexia
  Nabór na świadectwo maszynisty do KD - trwa :) Instruktor 1 1 407 16.09.2021, 12:57
Ostatni post: PeKaP

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.