Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór IC 11/2017
Panowie jak na rozmowach było ? Jakie pytania zadawali ?Big Grin
Odpowiedz

(10.01.2018, 19:52)Dawid12 napisał(a): Rozmawiałem dziś  z Panią z CS NATURA i kurs zacznie się najprawdopodobniej 12.02.2018 gdyż UP czekają na pieniądze.

No nieźle, czyli skończę mój weekendowy kurs równo z wami, albo szybciej xd
Odpowiedz

(11.01.2018, 09:54)wojdade napisał(a):
(10.01.2018, 19:52)Dawid12 napisał(a): Rozmawiałem dziś  z Panią z CS NATURA i kurs zacznie się najprawdopodobniej 12.02.2018 gdyż UP czekają na pieniądze.

No nieźle, czyli skończę mój weekendowy kurs równo z wami, albo szybciej xd

Trzeba przyznać, że CS naprawdę chcę pomóc z pozyskaniu pieniędzy z UP. Na upartego moglibyśmy rozpoczynać w styczniu, a jednak wychodzą naprzeciw nam.

Teraz wszystko w rękach Urzędów...
Odpowiedz

Dla CS Natura Tour to jest kasa w ich kieszeni więc nie dziwne że przyciągają jak mogą termin kursu. Ktoś już się pytał o świadectwo w Cargo? Konkretnie w Zakładzie Zachodnim? Pytam bo jestem ciekaw czy marzec to termin dalej aktualny.
Odpowiedz

(11.01.2018, 15:03)Konrad1961 napisał(a):  Ktoś już się pytał o świadectwo w Cargo ?

Na konkurencyjnym forum, piszą że mieli rozmowy na świadectwo do zakładu południowego.
Odpowiedz

Panowie czy wasze Urzędy Pracy wymagają przedwstępnej umowy o pracę między kandydatem a IC?
Odpowiedz

Panowie startujący na licencję, jak tam ? badania już porobione ?
Odpowiedz

Czy ktoś z was będzie rozpoczynał szkolenie na swiadectwo w IC. Czy mówili wam (w poszczególnych zakładach) kiedy rusza kurs ? U mnie tj. Zaklad północny, planowane jest na 12.02 ale ostateczna decyzja należy do Warszawy.
Odpowiedz

(27.01.2018, 08:50)DomineS napisał(a): Czy ktoś z was będzie rozpoczynał szkolenie na swiadectwo w IC. Czy mówili wam (w poszczególnych zakładach) kiedy rusza kurs ? U mnie tj. Zaklad północny, planowane jest na 12.02 ale ostateczna decyzja należy do Warszawy.

Na świadectwo czy na licencję?

(26.01.2018, 13:41)nakama napisał(a): Panowie startujący na licencję, jak tam ? badania już porobione ?

Tak, czekamy na rozpoczęcie kursu Smile
Odpowiedz

Na swiadectwo
Odpowiedz

Panowie, a jak Wam poszły negocjacje z urzędami pracy w sprawie sfinansowania kosztów licencji
Kiedy w ogóle można spodziewać się kolejnego naboru? Teraz był w listopadzie, a poprzedni?
Odpowiedz

Witajcie,

Jakie najważniejsze instrukcje i zagadanienia obowiązują na egzaminie na licencję maszynisty? Oczywiście oprócz instrukcji le-1. Widziałem gdzieś tutaj na forum taką informację, ale nie mogę tego nigdzie znaleźć :/

Proszę Was o pomoc Smile
Odpowiedz

Ir 1 , głównie wszystko co tyczy się maszynisty ( np.rozkazy , prędkości, manewry, tor zamknięty, w5)
Ir-9 manewry , przewozy towarów niebezpiecznych, bezpieczeństwo na terenie kolejowym- warunki, awarie predkosciomierza, shp, czuwaka , radia. Głównie ale może być o wiele więcej zagadnień
Odpowiedz

IE1 oraz IR1 to podstawa do zdania egzaminu, reszta to dodatki. Do tego co napisał Domines dodał bym jeszcze jakieś podstawy z budowy taboru oraz elektrotechnike
Odpowiedz

Dokładnie. I to by było mniej/więcej na tyle.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nabór na dyspozyturę erap2 2 1 425 14.02.2023, 17:36
Ostatni post: erap2
  Nabor na swiadectwo w IC Kamilnexia 178 40 145 27.07.2022, 10:11
Ostatni post: Kamilnexia
  Nabór na świadectwo maszynisty do KD - trwa :) Instruktor 1 1 442 16.09.2021, 12:57
Ostatni post: PeKaP

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.