Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nastawniczy
#1
Witam!!! Piszę ponieważ chciałbym się dowiedzieć czegoś odnośnie odwołania od decyzji psychologa. Dostałem się na stanowisko nastawniczego , poszedłem na badania ( jeżeli chodzi o krew , mocz ,wzrok,słuch, laryngolog, neurolog wszystko w porządku) , niestety nie udało się na testach psychologicznych.Napisałem odwołanie od decyzji psychologa. Moje pytanie brzmi czy jest jakaś szansa , że skierują mnie na badania ponownie czy raczej nie ma szans i trzeba rozglądać się za czymś innym ??  Z góry dzięki na odpowiedź !!!
Odpowiedz

#2
Jest taka szansa ?. Wyślą Cię do Warszawy na badania i tam z tego co słyszałem sporo ludzi pozytywnie przechodzi odwołanie. Gdzie robiłeś badania? Czyżby Wrocław i ulica Paczkowska?
Odpowiedz

#3
(07.11.2017, 10:43)Anonim napisał(a): Witam!!! Piszę ponieważ chciałbym się dowiedzieć czegoś odnośnie odwołania od decyzji psychologa. Dostałem się na stanowisko nastawniczego , poszedłem na badania ( jeżeli chodzi o krew , mocz ,wzrok,słuch, laryngolog, neurolog wszystko w porządku) , niestety nie udało się na testach psychologicznych.Napisałem odwołanie od decyzji psychologa. Moje pytanie brzmi czy jest jakaś szansa , że skierują mnie na badania ponownie czy raczej nie ma szans i trzeba rozglądać się za czymś innym ??  Z góry dzięki na odpowiedź !!!

Badania robiłem w Bydgoszczy przy ul . Zygmunta Augusta. Nie wiesz moze ile czeka się na decyzje w tej sprawie ??
Odpowiedz

#4
Tego nie wiem bo badania psychologiczne na licencje maszynisty przeszedłem XD. Wiem od wykładowców z kursu tylko tyle że odwołania skutkują i to bardzo często.
Odpowiedz

#5
Na czym polegają w skrócie te badania psychologiczne? Jakaś rozmowa czy test z psychologiem? Bo czytałem o badaniach psychotechnicznych ale to co innego?
Paczkowska ma bardzo negatywne opinie niestety czy można zrobić te badania gdzieś indziej Czy jeśli jestem z Wrocławia to tylko tam ?
Odpowiedz

#6
Ogólnie badania w psychologiczne w kolejowej medycynie pracy polegają na pisemnym rozwiązywaniu testów. Zazwyczaj jest to kilkadziesiąt pytań na które odpowiadasz tak/nie, i różnego rodzaju "łamigłówki" w stylu dopasuj obrazek, który obrazek nie pasuje do reszty, wykreśl odpowiednie figury z grupy innych figur, dopasuj liczby itp co ośrodek to inny zestaw. W niektórych jest rozmowa z psychologiem w innych nie. Często psycholog przeprowadza też testy na refleks, spostrzegawczość, czyli to słynne kasowanie światełek, możesz mieć też ciemnie i test na ocenę odległości patrząc w dal. Jeśli badania robisz prywatnie np na licencje maszynisty czy inne stanowiska to możesz iść do dowolnego ośrodka, jeśli na badania wysyła cię pracodawca to zazwyczaj on wybiera ośrodek, choć jeśli się dogadasz z nim to może cie skierować do innego.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.