Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pieniądze na podróż na targi TRAKO
#1
Witam!
Niestety jeszcze się uczę i nie mam możliwości zarobku, a bardzo chcę pojechać na targi TRAKO do Gdańska.

#2
To idź do rodziców może Ci pożyczą, ale nie pisz takich rzeczy na forum.
Lokomotywa EP07 fajna, EZT ED250 szybki, lokomotywa EU44 ciekawa, ale lokomotywa EP09 najlepsza.

#3
(29.09.2017, 15:15)wołodyjowskiIC napisał(a): To idź do rodziców może Ci pożyczą, ale nie pisz tych bzdur na forum.

Moi rodzice nie mają kasy, a ja nie mam jak zarobić, bo muszę skończyć liceum

#4
Rozumiem Cię, ale myślisz że na tym forum znajdziesz pomoc?
Lokomotywa EP07 fajna, EZT ED250 szybki, lokomotywa EU44 ciekawa, ale lokomotywa EP09 najlepsza.

#5
(29.09.2017, 15:30)wołodyjowskiIC napisał(a): Rozumiem Cię, ale myślisz że na tym forum znajdziesz pomoc?

A gdzie znajdę pomoc?

#6
Nie wiem. Ale na tym forum dyskutujemy na tematy kolejowe, więc stąd moje zdziwienie i zaskoczenie skąd pomysł na zadanie takiego pytania na tym forum.
Lokomotywa EP07 fajna, EZT ED250 szybki, lokomotywa EU44 ciekawa, ale lokomotywa EP09 najlepsza.

#7
Po pierwsze o Targach było wiadomo dużo wcześniej, po drugie rozumiem Cię , lecz istnieje dużo możliwości zarobienia pieniędzy takich jak choćby praca dorywcza, sprzedaż niepotrzebnych rzeczy w internecie , jak i również oszczędzenie.
Nie sądzę aby na tymże forum poruszać takie tematy, co innego np. post typu " Siemka, mam zamiar wybrać się na TRAKO, kto by się ze mną wybrał razem..."
Aby zrzucić się razem na bilet i dojechać na miejsce itp.
Następną okazję do odwiedzenia targów masz za dwa lata.
Powodzenia Smile !

#8
Zawsze można na gapę jechać Big Grin Big Grin i "kwitek" zapłacić później Big Grin Temat offtopowy to i na lekki offtop sobie pozwoliłem, a wracając na ziemię, jak już jesteśmy przy TRAKO to jechałem w środę rano AWANGARDĄ z Poznania do Trójmiasta, w nieco innej sprawie ale przy okazji tuż przed zamknięciem wpadłem na 30 minut na TRAKO obejrzeć nowy tabor, składem była siódemeczka z dwoma wagonami i sporo ludzi z pociągu jechało na TRAKO Big Grin w co trzecim przedziale od kiedy minęliśmy Tczew poruszane były tematy kolejowe Smile

#9
(29.09.2017, 18:00)szy_mat napisał(a): Zawsze można na gapę jechać Big Grin Big Grin i "kwitek" zapłacić później Big Grin

Haha Pendolino 650 zł jeśli się nie mylę

(29.09.2017, 17:54)norbis97 napisał(a): Po pierwsze o Targach było wiadomo dużo wcześniej, po drugie rozumiem Cię , lecz istnieje dużo możliwości zarobienia pieniędzy takich jak choćby praca dorywcza, sprzedaż niepotrzebnych rzeczy w internecie  , jak i również oszczędzenie.
Nie sądzę aby na tymże forum poruszać takie tematy, co innego np. post typu " Siemka, mam zamiar wybrać się na TRAKO, kto by się ze mną wybrał razem..."
Aby zrzucić się razem na bilet i dojechać na miejsce itp.
Następną okazję do odwiedzenia targów masz za dwa lata.
Powodzenia Smile !

A są inne targi takie w Europie oprócz InnoTrans?

#10
O innych targach niż TRAKO oraz InnoTrans mi nie wiadomo.


(29.09.2017, 18:00)szy_mat napisał(a): Jechałem w środę rano AWANGARDĄ z Poznania do Trójmiasta, w nieco innej sprawie ale przy okazji tuż przed zamknięciem wpadłem na 30 minut na TRAKO obejrzeć nowy tabor, składem była siódemeczka z dwoma wagonami i sporo ludzi z pociągu jechało na TRAKO Big Grin w co trzecim przedziale od kiedy minęliśmy Tczew poruszane były tematy kolejowe Smile

Jakie wrażenia po zwiedzaniu TRAKO ? miłym akcentem była odnowiona EP05 według mnie Wink   Zaś co do ludzi, we wtorek gdy wracałam do domu z targów , co chwile spotykałem gości z TRAKO,  a gdy z kolegą wysiedliśmy z tramwaju na Żaglowej, przed rozpoczęciem targów ukazał się długi "wężyk" ludzi zmierzających w kierunku AmberExpo Smile

#11
Mam inny pomysł!
Jeśli już nie ma targów, to może by pojechać do fabryk?

#12
Rób jak chcesz.
Co do pytania - są prace dorywcze dla osób poniżej 18 r.ż. czy to ulotki czy inne.
Możesz zawsze przebrać się za kogoś/coś i w okolicy juwenaliów żebrać Tongue

#13
Nie żeby coś ale sądzę temat zdobycia kasy na TRAKO 2017 został wyczerpany , a wpisy które ostatnio się tutaj pojawiają mają małe znamiona SPAM-u. Wink



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Trako 2013 - wystawa taboru lolingpl 9 4 164 06.08.2013, 23:42
Ostatni post: nynuś

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.